Otrdiena, 07.02.2023
Ričards, Rihards, Nelda

Pieredzes stāsti Amerikā

Pieredzes stāsti Amerikā

20.12.2014

    26.novembrī biedrība „No idejas līdz attīstībai” organizēja informatīvo vakaru „Pieredzes stāsti Amerikā, kura laikā aerobikas nodarbību pasniedzēja, studente Anna Apene  dalījās pieredzē un pastāstīja par saviem piedzīvojumiem „sapņu zemē Amerikā”.
   Anna uz Ameriku devās, jo tas vienmēr esot bijis viņas lielais sapnis un mērķis. Anna nolēma pieņemt izaicinājumu un vasarā pieteikties darbā firmā, kas ik gadu uz Ameriku nosūtu iepriekš apmācītus studentus no visas Eiropas, ar mērķi Amerikāņu ģimenēm piedāvāt pirkt grāmatas.
    Darbs bijis ārkārtīgi smags, gan fiziski, gan emocionāli! Mēneša laikā Anna neizdevās pārdot nevienu grāmatu un viņa pieņēma lēmumu pamest darbu un sāka meklēt citas iespējas izdzīvot Amerikā. Tā Anna nokļuva latviešu ģimenē, kur strādāja par auklīti divām meitenītēm.
    Un šeit arī sākās Anna brīnumskaistā vasara!
   Sarunas noslēgumā Anna piebilda, ka nākošā vasarā noteikti vēlētos atgriezties Amerikā, lai latviešu ciematiņā Garezerā darbotos ar bērniem vasaras skoliņā.
    Informatīvā vakara noslēgumā atnākušie tika informēti par iespējām studēt ārzemēs.
 
Raksta un Foto autore Sintija Spriņģe
 
EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033. 
Šis raksts ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ