Otrdiena, 07.02.2023
Ričards, Rihards, Nelda

KTA kvalitātes gada balvas tūrismā “Lielais Jēkabs” pasniegšanas ceremonija

KTA kvalitātes gada balvas tūrismā “Lielais Jēkabs” pasniegšanas ceremonija

02.12.2014
    28. novembrī Ventspils Jaunrades namā norisinājās Kurzemes tūrisma asociācijas kvalitātes gada balvas “Lielais Jēkabs” pasniegšanas ceremonija.
   Pasākumā tika aicināti piedalīties pašvaldību pārstāvji, TIC pārstāvji, tūrisma uzņēmēji no visas Kurzemes, kā arī akcijas “Apceļo Kurzemi” dalībnieki. Par tradīciju kļuvusī balvas pasniegšana notika jau 10. gadu.  Katru gadu balvas tiek pasniegtas dažādās nominācijās. Šogad nominācijas bija sekojošas: “Dižā Kurzemes garša 2014”, “Dižā Kurzemes jauniešu mītne 2014”, “Dižais Kurzemes zoo 2014”, “Dižā Kurzemes izglītojošā animācija 2014”, “Dižā Kurzemes pirts 2014”, “Dižā Kurzemes izjāde 2014” un “Dižā Kurzemes laiva 2014”. Kā katru  gadu tika pasniegta arī balva “Par dižo ieguldījumu Kurzemes tūrisma attīstībā 2014”.
   Šogad nominācijai “Dižā Kurzemes pirts 2014” tika izvirzīts arī viesu nams “Kaijas” no Ziemupes. Kurzemes pirtis vērtēja Saldus TIC. Neskatoties uz to, ka vērtēšanas komisija lēma par labu pirtij “Amājas” Lestenes pagastā, mēs ļoti lepojamies ar viesu namu “Kaijas” un no sirds apsveicam Zaigu un Edgaru Kuplos.
    Vakara gaitā tika izlozēti arī akcijas “Apceļo Kurzemi” balvu ieguvēji. Apsveicam arī Maritu Hornu ar laimestu.
    Nākamgad “Lielā Jēkaba” balvas pasniegšanas ceremonijas norisināsies Tukumā.
 
Arita Brūkle
Pāvilostas novada TIC
Vadītājas pienākumu izpildītāja
 
publicitātes foto
 
 
« Atpakaļ