Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Koru sadziedāšānās Pāvilostā

Koru sadziedāšānās Pāvilostā

31.03.2014
    Sestdienas vēlā pēcpusdienā Pāvilostas kultūras namā bija pulcējušies tie, kuriem tuva mūzika, teātris un pavasaris. Pirmo gadu Pāvilostā notika koru sadziedāšanās pavasarim un teātrim par godu.
     Pāvilostas sieviešu koris pie sevis ciemā uzņēma gan jauktos, gan sieviešu un vīriešu korus no Priekules, Kalētiem, Nīcas, Kazdangas, Cīravas un Vaiņodes. Pasākumu vadīja Pāvilostas kultūras nama amatierteātra aktieris Ģirts Vagotiņš-Vagulis un Liepājas koru apriņķa virsdiriģente Ilze Valce.
      Koncerta laikā tika izdziedātas 16 dziesmas no teātru izrādēm un kinofilmām, izskanēja arī pa kādai tautas dziesmai, kā arī R. Paula un M. Brauna komponētie skaņdarbi.
     Koncerta noslēgumā visi astoņi kori vienojās vienā lielā kopkorī. Koru skanējums pārņēma visu zāli un aplausi nebeidza rimties. Tas bija skaisti!
    Vēl pašā koncerta izskaņā tika sveikti koru diriģenti, mākslinieciskie vadītāji un kormeistari. Bet īpaši liels paldies tika teikts pasākuma iniciatorei Liepājas koru apriņķa virsdiriģente Ilzei Valcei.
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
Foto:M.Kurčanova
Plašāku fotoreportāžu skatieties šeit
 
« Atpakaļ