Sestdiena, 02.03.2024
Luīze, Laila, Lavīze

CIEMOS PIE BRĀLĪŠA UN KARLSONA

CIEMOS PIE BRĀLĪŠA UN KARLSONA

31.03.2014
  28. martā  Vērgales  bērnudārza  „Kastanītis” un Pāvilostas bērnudārza „Dzintariņš” 5.-6.gadīgie bērni devās uz starpnovadu sadziedāšanās pasākumu  „Ciemos pie Brālīša un Karlsona” Cīravā, kur tikās bērni no Alsungas, Aizputes un Pāvilostas  novadiem. 
    Katras pirmsskolas iestādes bērni dziedāja divas dziesmiņas un iepazīstināja pārējos ar vienu, viņuprāt, visjautrāko rotaļu. Cīravnieki  šoreiz uzņēmās saimnieku lomu un kopā ar Brālīti, Karlsonu un Bokas jaunkundzi sagaidīja ciemiņus mājīgi sapostajā Cīravas kultūras namā, cienāja ar kliņģeri, rādīja multenīti „Brālītis un Karlsons”, bet noslēgumā saviem viesiem uzdāvināja arī dzimšanas dienas torti. Pāvilostas bērndārza audzēkņi apsveica Brālīti dzimšanas dienā, uzdāvinot viņam sunīti un ļoti lielu un skaistu konfekšu puķi, par kuras tapšanu lielu paldies jāsaka Samantas Zvejas mammai Gunitai. 
     Pēc pasākuma visiem bija iespēja iepazīties ar jaunizveidoto Sienāža taku, kas aizvijas gar Cīravas pirmsskolas iestādi „Pīlādzītis” un izmēģināt, kā ir rotaļāties Cīravas rotaļu laukumā. Tā bija piedzīvojumiem bagāta diena. Nākošgad ar tikpat lielu dziedāt prieku tiksimies Vērgalē!
 
Iestādes vadītājas Monta Pētermane un Gaida Akerfelde
Foto:M.Pētermane un G.Akerfelde
 
« Atpakaļ