Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

„Pie ģimenes pavarda” Ziemupē

„Pie ģimenes pavarda” Ziemupē

26.03.2014
   22.martā, jau 32.reizi, Ziemupes tautas namā notika ģimeņu vakars „Pie ģimenes pavarda”. Šajā gadā to apmeklēja 18 ģimenes, kuru kopā nodzīvotie gadi sākas ar vienu un sasniedz 44. Īpašs prieks par Zaigas un Edgara Kuplo ģimeni, kur līdz ar senioriem uz pasākumu bija ieradušās meitas Gitas un mazmeitas Elīnas ģimenes.
    Rūpes par vakara vadīšanu bija uzņēmušies atraktīvie Liepājas aktieri Marita Lūriņa un Uldis Stelmakers. Godpilno sveču iedegšanu lielajā svečturī šogad uzticēja trīs ģimenēm – Skaidrītei un Edgaram BLŪMIEM, kuri kopā nodzīvojuši jau 35 gadus, Lienei un Ērikam BRILJONOKIEM, kuri ir kopā 25 gadus un Baibai un Andrim, kuri ir kopā 5 gadus. Trīs jubilāru pāri nodejoja valsi, skanot klātesošo dziedātai dziesmai „Pie dzintara jūras”.
    Par jauko vakara muzikālo pavadījumu jāpateicas Guntim, bet pasākuma starplaikos par jautrību un labu noskaņojumu rūpējās Pāvilostas pilsētas kultūras nama dramatiskais teātris. Visu vakara apmeklētāju vārdā viņiem Paldies, jo viņu uzvedumi bija ļoti aizraujoši, aplausi nerimās.
    Vakara gaitā Maritas un Ulda vadībā par aktieriem nācās pārtapt arī ziemupniekiem  pašiem. Tika iestudēta luga ar vairākiem pārpratumiem un patiesu ģībšanu.
   Un jau labi pēc pusnakts naksnīgajās Ziemupes debesīs pacēlās astoņas gaismas laternas. Tām līdzi tika sūtīti labi vēlējumi un visu klātesošo smaidi.
    Uz tikšanos 2015 gada martā jau trīsdesmit trešajā pasākumā !
 
Vita Braže un Daina Vītola
Foto: Vita Braže, Daina Vītola, Ēriks Briljonoks
Skaidrīte un Edgars BLŪMI
 
Liene un Ēriks BRILJONOKI
 
Baiba un Andris
 
 

 

« Atpakaļ