Sestdiena, 02.03.2024
Luīze, Laila, Lavīze

20.reizi uzzied „Vērgales Sniegpulkstenītis!”

20.reizi uzzied „Vērgales Sniegpulkstenītis!”

17.03.2014
   15.martā Vērgales kultūras namā notika dziesmu vakara „Vērgales Sniegpulkstenītis” jubilejas pasākums. Jau 20.reizi, nevienu gadu neizlaižot, notika šis pasākums!
    „Vērgales Sniegpulkstenītis” ir ļoti gaidīts, tā tapšanā tiek ieguldīts daudz pūļu un darba, un par tā norisi tiek spriests jau ilgi pirms noliktā datuma. Tas ir dziesmu vakars, kurā nedala vietas, nenosaka skatītāju simpātiju, bet vienkārši dziedot dod un saņem prieku. Tajā arī šogad piedalījās gan tuvi, gan tāli ciemiņi – no Liepājas, Pāvilostas un Tārgales. Visvairāk šajā pasākumā piedalās Vērgales pamatskolas skolēni, arī skolas absolventi Arvis Kurmis, Nora Kurme, Rūta Ozola un Aivis Sils. Šogad Sniegpulkstenītī piedalījās apmēram 80 dalībnieku un skatītāji tika iepriecināti ar 38 dažādiem, visnotaļ dziesmotiem, priekšnesumiem. Visskaļākie aplausi un skatītāju atzinība tika Laumas Lapiņas izpildītajai dziesmai „Sasala jūriņa”, Sandras un Rūtas izpildītajai „Vējš aiziet raudādams” un Amandas Trofimovas „Paldies latiņam”.
    Pirmo reizi „Vērgales Sniegpulkstenītis” izskanēja 1995.gada 16.martā. Afišās gadu no gada tika aicināti piedalīties visi, no 1 līdz 101 gada vecumam. Uz jubilejas pasākumu ar saviem priekšnesumiem tika aicināti arī tie, kuri bija dziedājuši pirms 10 un vairāk gadiem, taču daudzus sniegpulkstenīšus ceļi ir aizveduši uz Zviedriju, Angliju, Vāciju, Dāniju, Īriju, ASV un citām zemēm.
     Paldies „Vērgales Sniegpulkstenīša” krustmātei Mirdzai SĪPOLAI par ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā, skolotājai Maritai KALĒJAI par skolēnu sagatavošanu un muzikālo pavadījumu izpildīšanu! Paldies visiem dalībniekiem, pedagogiem un visiem pārējiem, kuri palīdzēja izskanēt „Vērgales Sniegpulkstenīša” jubilejas pasākumam!
Vita Braže
Foto: V.Braže
"Vērgales Sniegpulkstenīša" krustmāte Mirdza Sīpola un vakara vadītājas Marta Aniņa un Anita Vintere
8.klases meitenes izpilda dziesmu "Miljons domu nakts"
4.klase izpilda dziesmu "Pūpēdis"
Lauma Lapiņa ar skanīgo izpildījumu "Sasala jūriņa"
Elīna Miltiņa un Sanija Brēdiķe - dziesma "Lidojums ar gaisa balonu"
Dziesmu "No rīta" izpilda Vērgales pamatskolas absolvents Aivis Sils
Sandra un Rūta no Liepājas - "Vējš aiziet raudādams'"
Tārgales pamatskolas popgrupa "Jautrā varavīksne"
Ciemiņi no Pāvilostas vidusskolas

 

 

« Atpakaļ