Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Informē par starptautisku apmaiņas braucienu

Informē par starptautisku apmaiņas braucienu

16.09.2014

 11.jūlijā biedrības telpās notika Jauniešu tikšanās, kurā ‘’jauniešu dīdītāja’’ Sintija Spriņģe visus atnākušos informēja par iespēju pārstāvēt savu valsti starptautiskā jauniešu pieredzes apmaiņas projektā „COOLinary exchanges, kurš norisināsies Itālijas salā Sicīlijā.
   Protams, šajā tikšanās reizē Sintija parādīja fotogrāfijas, kurās redzams brauciena galamērķis – Alkamo pilsētu. Šis projekts īpašs ar to, ka tam bija paredzēta iepriekšplānošanas vizīte, kuras laikā atbraukušie tika plaši iepazīstināti ar projekta norises vietu, gaitu un karsto Itālijas vasaru.
   Jāsaka gan, ka atnākušie jaunieši bija ļoti pārsteigti par Sintijas Spriņģes fotogrāfijām un stāstījumu. Vēl jauniešus uzrunāja tas, ka biedrība „ No idejas līdz attīstībai’’ nokārto organizatoriskos pasākumus un tā kā šis ir viens no Eiropas projektiem jaunieši pēc brauciena atpakaļ saņems 70% no ceļojuma izdevumiem.
   Ar to tikšanās nebeidzās, jaunieši pastāstīja par tiem pieredzes apmaiņas braucieniem, kuros piedalījušies pēdējo gadu laikā. Turklāt arī šajā braucienā jāiegulda daudz darba, lai Latvijas valsti pārstāvētu godam , iegūtu jaunus draugus un jaunus starptautiskos partnerus biedrībai „No idejas līdz attīstībai’’.

 

Anda Uzare

 EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033. 

Šis raksts ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ