Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Atbalsta Pāvilostas Mūzikas skolu t/p ALFA projektā

Atbalsta Pāvilostas Mūzikas skolu t/p ALFA projektā

18.02.2014
   Šī gada projekta mērķis, ko t/p Alfa organizē kopā ar Mūzikas ierakstu “Gada balvu” un “Mārtiņa Freimaņa fondu”, ir palīdzēt projektā iesaistītajām mūzikas skolām nodrošināt to vajadzības audzēkņu izglītošanai, iesaistot sabiedrību. T/p Alfa vadītāja Liene Apine:  «Koncerts paredzēts kā pateicība cilvēkiem, kuri jau ziedojuši mūzikas skolām tik vajadzīgos mūzikas instrumentus un līdzekļus, un kā mudinājums tiem, kuri to var paspēt izdarīt vēl līdz 16. martam. Pateicamies par atsaucību ziedotājiem un vēlamies uzsvērt, ka katrs ziedotājs ar savu atbalstu sniedz ne vien palīdzību konkrētajai mūzikas skolai, bet arī palīdz attīstīties mūzikas nozarei kopumā.»
     Vispirms t/p «Alfa» aptaujāja Latvijas mūzikas skolas par to, kas tām nepieciešams, lai sekmētu kvalitatīvu mūzikas apguvi. Tika saņemts 41 iesniegums. 30. janvārī t/p «Alfa» kopā ar Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāvi – dzejnieku un mūziķi Guntaru Raču – izvēlējās trīs skolas, kurām palīdzēt īpašā labdarības akcijā. Tās ir Varakļānu mūzikas un mākslas skola, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola,  Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola un specbalva- trompete Pāvilostas Mūzikas skolai.  
   Un tā, 15. februārī Sindija Moženova devās uz Rīgu, lai saņemtu ļoti nepieciešamo instrumentu. Ar lielu pateicību un saviļņojumu sirdī Sindija uz jaunās trompetes atskaņoja latviešu tautas dziesmu „ Pūt vējiņi.” 
 
Inga Šnore

           

 

« Atpakaļ