Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Raibā nedēļa Vērgales pamatskolā - noslēgums

Raibā nedēļa Vērgales pamatskolā - noslēgums

17.02.2014
  No 10.februāra līdz 14.februārim Vērgales pamatskolā „RAIBĀ NEDĒĻA”.
     Trešdien, 12.februārī, „Punktainā diena”. Apģērbos gan skolēniem, gan skolotājiem dominē punktaini motīvi. Sīkpunktaini lakatiņi, smalkas blūzes, kleitas un kleitiņas, svārki un jakas – viss krāsains un punktains.
    Ceturtdien, 13.februārī, „Kreklu diena”. Par ģērbšanās stilu šajā dienā visiem viss ir skaidrs, bet aizraujošākie un interesantākie notikumi risinās skolas zālē, kur notiek konkurss „Saturieties, zēni!” un „Saturieties, meitenes!” 
     Piektdien, 14.februārī, „Sarkanā diena”, jeb Valentīna diena ar sarkaniem tērpiem un šai dienai atbilstošiem aksesuāriem. „Raibā nedēļa” noslēdzas Vērgales kultūras namā ar „Popielu” un balli. Popiela Vērgales pamatskolā notiek jau otro gadu. Skolēnu priekšnesumus vērtēja žūrija – Velga Freimane, Sigita Vitrupa un Einārs Vārsbergs, bet skatītāji ar savu balsojumu noteica savu simpātiju balvu.  Žūrija 5 ballu sistēmā vērtētēja oriģinalitāti, precizitāti un kontaktu ar skatītāju. Popielu ar priekšnesumu – pārsteigumu atklāja 8.klases skolēns Lauris Rims, zālē skanot skaļiem aplausiem un ovācijām!
    Pēc sagatavoto priekšnesumu noklausīšanās, žūrija dodas apspriesties. Šoreiz vietas netiek sadalītas, jo visi, kuri piedalījās, jau ir uzvarējuši un saņēma nelielas balvas. Taču par vislabāko tika atzīts 5.klases meiteņu sagatavotais priekšnesums, bet skatītāju simpātiju pārliecinoši ieguva 5.klases zēnu atveidotā “Muļķe sirds”!
 
Vita Braže
Foto: V.Braže
konkurss „Saturieties, zēni!” un „Saturieties, meitenes!”
 

 

« Atpakaļ