Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Valentīna diena Pāvilostas vidusskolā

Valentīna diena Pāvilostas vidusskolā

17.02.2014
  Valentīna dienu Pāvilostas vidusskolā organizēja un vadīja skolēnu līdzpārvaldes dalībnieki - Anna Elīza Šēna, Kate Štokmane, Evita Lazukina, Evita Jakovļeva, Andra Lanka, Terēze Cābele, Sabīne Sļesarenko, Annija Krista Bērziņa, Tinro Ķeiris, Egija Zundmane,  savā starpā vienojoties par veicamajiem uzdevumiem, sagatavojot tiem visus nepiciešamos materiālus.
   No 12.februāra līdz 14.februārim norisinājās krāsainās dienas. Trešdienā tērpu izvēlējāmies  zilā, bet cetrutdienā - pelēkā krāsā. Valentīndienu sagaidījām ar sarkanās un rozā krāsas apģērbiem un aksesuāriem. Katrs skolēns un darbinieks centās ievērot šos noteikumus, bet viss aktīvākie bija 2.,4. un 9.klase.
     Darbojās arī Valentīndienas pasts, kur katram bija iespēja nosūtīt savam draugam vai simpātijai kādu ziņu.
   Valntīna dienas pasākuma pirmais uzdevums bija atrast savu draudziņu, sekojot norādījumiem.  Šī aktivitāte ir ļoti iecienīta un pieprasīta, un dažs labs skolēns nevarēja vien sagaidīt, kad tā sāksies. Pāriem, kas atrada viens otru, plkst.12.00 bija jāierodas skolas aktu zālē, kur skolēnu līdzpārvalde sveica jaunizveidojušos pārus.
   Uz skatuves iepriekš tika ierīkots īpašais Valentīndienas foto stūrītis, kur katrs varēja nofotografēties. Galvenie fotogrāfi bija fotopulciņa dalībnieki Kārlis Vītols, Renards Rolmanis, arī līdzpārvaldes dalībniece Annija Krista Bērziņa izmēģināja savus spēkus fotografēšanas mākslā.
    Kamēr vieni fotografējās, tikmēr citi aktīvi iesaistījās atrakcijās, to visu noslēdzot ar atzinību saņemšanu. Atrakcijas vadīja Terēze Cābele, par mūzikālo pavadījumu rūpējās Tinro Ķeiris.
Paldies visiem par aktīvu piedalīšanos un darbošanos!
 
Marita Rolmane
Foto: no fotopulciņa arhīva
 

 

« Atpakaļ