Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Novada bibliotekāri viesojas Salacgrīvā

Novada bibliotekāri viesojas Salacgrīvā

10.12.2014
   5.decembrī Pāvilostas novada bibliotekāri piedalījās Lauku bibliotēku atbalsta biedrības gada noslēguma pasākumā Salacgrīvā.
    Ik gadu uz noslēguma pasākumu pulcējas bibliotekāri, lielākie grāmatu izdevēji, kā arī grāmatu autori – rakstnieki un mākslinieki. Šogad pasākumā bija vairāki jauninājumi. Šoreiz vadības grožus no iepriekšējiem pasākuma vadītājiem LBAB vadītājas Birutas Eglītes un rakstnieka Ērika Hānberga bija pārņēmuši aktieris Andris Bulis un pasākumu vadītājs Kristaps Menniks.
    Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad  tika pasniegta “Lielā lasītāju balva” septiņās nominācijās – oriģinālproza, oriģināldzeja, tulkotā daiļliteratūra, bērnu oriģinālliteratūra, tulkotā bērnu literatūra, tulkotā dokumentālā literatūra, kā arī dokumentālā un zinātniski populārā oriģinālliteratūra. Līdz šim novada  bibliotēkas apkopoja pēdējā gadā lasītākās grāmatas, bet šogad tika apbalvotas pēdējos trīs gados lasītāju visbiežāk bibliotēkās izvēlētās grāmatas. Tādējādi vairākās nominācijās balvas ieguva tās pašas grāmatas un tie paši autori, kas pagājušā gadā.
 

 

 Mairita Vītola
Foto: D.Vītola
 
 

 

« Atpakaļ