Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Ziemassvētku tirdziņš Pāvilostā

Ziemassvētku tirdziņš Pāvilostā

04.01.2015
    20. decembrī jau piekto gadu pēc kārtas notika Ziemassvētku tirdziņš, kura iniciatori un organizatori ir biedrība “Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs” sadarbībā ar Pāvilostas kultūras namu un Pāvilostas pašvaldības finansiālu atbalstu.
    Tāpat kā citus gadus pircēji varēja iegādāties dzijas un rokdarbus, pašceptu maizi, mājas kūkas un plātsmaizes, garšvielas, kokamatnieka izstrādājumus, sveces, rotas un Pāvilostas audēju kopas austās segas un grīdas celiņus. Šogad pasākumā pirmo gadu piedāvājām koncertu, kurā dziedāja un muzicēja Pāvilostas kultūras nama ansamblis “Burbulīši” Aijas Gertsones vadībā un Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņi kopā ar skolotājām Daci Bērznieci, Jeļenu Doroņinu un vijolnieci Gunu Vagotiņu - Vaguli. Rīkojām arī pircēju loteriju. Paldies par jauko ideju Tamārai Kurzemniecei. Jau otro gadu tirdziņš no tirgus laukuma pārcēlies uz mājīgajām kultūras nama telpām un kā katru gadu tirgus apmeklētājus cienājām ar pelēkajiem zirņiem īsti latviskā gaumē.
     Paldies saimniecēm Austrai Paulovskai un Gitai Mackēvičai un viņu palīgam Ērikam Bunkam.  Paldies arī Uldzei Liepiņai par garšīgā siltā dzēriena sagatavošanu. Vislielākais paldies kultūras nama vadītājai Silvai Vārsbergai par aktīvu līdzdalību un organizatorisko jautājumu kārtošanu.
Marita Horna
biedrības „Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs” vadītāja
 
Foto: M.Horna
 
 

 

 

 
« Atpakaļ