Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Svētku eglīte pirmsskolas bērniem

Svētku eglīte pirmsskolas bērniem

30.12.2014
     Uz jauku un sirsnīgu pasākumu Pāvilostas un Sakas pagasta mazākos bērnus 29.decembrī Pāvilostas kultūras namā aicināja Krustmāte MūMū, lai kopīgi svinētu Ziemassvētkus un sagaidītu Ziemassvētku vecīti, kurš katram bērnam bija sagādājis salduma paciņu.
    Krustmāte MūMū jeb Latvijā labi zināmā Zilā govs kopā ar krustmeitu Aitiņu, Vilciņu Valfredu un lielo hokeja fanu Stārķi, kas šoziem aizķēries Mūmū bēniņos, bērniem nelielā uzvedumā caur dziesmām, dejām un jautru spēlēšanos parādīja, ka Ziemassvētki ir tas brīnumu laiks, kad labais uzvar ļauno un tumsas vietā nāk gaisma.
    Pēc audzinoši izklaidējošā stāsta Krustmāte MūMū ar bērniem sauca Ziemassvētku vecīti, kurš caur baltajiem sniegiem un puteņiem steidzās pie bērniem, lai izdalītu svētku paciņas. Kad Ziemassvētku vecītis bija ieradies un ar visiem sasveicinājies, varēja sākties jautras rotaļas, dziesmas un dejas.
     Pasākuma izskaņā katrs bērns Ziemassvētku vecītim pastāstīja savu iemācīto dzejolīti, bet Ziemassvētku vecītis viņiem atdarīja ar laba vēlējumu Jaunajā gadā un salduma paku.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
 
 

 

« Atpakaļ