Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Tautisko deju koncerts "Tuvāk saknēm"

Tautisko deju koncerts "Tuvāk saknēm"

23.12.2014
    22.decembra vakarpusē Pāvilostas kultūras nams rībēja no dejotāju soļiem un skatītāju aplausiem, jo kultūras namā notika tautisko deju koncerts "Tuvāk saknēm".
    Koncerta autore ir tautisko deju vadītāja Daiga Cābele, kura pagājuša gadā pirmo reizi iepriecināja pāvilostniekus un pilsētas viesus ar burvīgu deju uzvedumu - koncertu "Īsu brīdi pirms". Šogad deju koncerts tika veidots ar domu par latviešiem un Latviju, par zemi, kurā esam iesakņojušies līdz pašiem dziļumiem, par senčiem un ģimeni, kas ir katra cilvēka būtība un esības apzināšanās, tāpēc  koncertā caurstrāvoja latviskuma, ģimenes un tradīciju stīga.
      Koncertā piedalījās visi Pāvilostas kultūras nama tautisko deju kolektīvi un par godu šim koncertam arī atjaunotais Jauniešu tautisko deju kolektīvs, koncertā piedalījās arī pirmsskolas "Dzintariņš" mazie dejotāji. Kopumā uz skatuves savu stāstu izdejoja vairāk kā 100 dejotāju. Koncertu kulpinājas arī Sakaslejas ansamblis.
     Liels paldies par jauko koncertu jāsaka arī deju vadītājam Eināram Vārsbergam un kultūras nama kolektīvam, kuri bija Daigas un visu dejotāju lielais atbalsts.
      Pozitīvās un labās atsaukmes no skatītājiem pēc koncerta liek domāt, ka šāds koncerts īsu prīdi pirms Ziemassvētkiem būs jau kā viens no tradicionālajiem pasākumiem Pāvilostas kultūras namā.
     
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: I.Kurčanova
Plašaku fotoreprtāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 
 
 
« Atpakaļ