Sestdiena, 20.07.2024
Ramona, Ritma

Decembris

Ziemassvētku ieskaņas koncerts Sakaslejas baznīcā

03.02.2015

21.decembrī Sakaslejas baznīcā notika ikgadējais Ērģeļu un mūzikas fonda un Ulda Marhileviča rīkotais ZIEMASSVĒTKU IESKAŅAS KONCERTS, kurā piedalījās arī Pāvilostas kultūras nama sieviešu koris "Sīga".

Lasīt vairāk

Svētku eglīte pirmsskolas bērniem

30.12.2014

Uz jauku un sirsnīgu pasākumu Pāvilostas un Sakas pagasta mazākos bērnus 29.decembrī Pāvilostas kultūras namā aicināja Krustmāte MūMū, lai kopīgi svinētu Ziemassvētkus un sagaidītu Ziemassvētku vecīti, kurš katram bērnam bija sagādājis salduma paciņu.

Lasīt vairāk

Svētki pašiem mazākajiem

29.12.2014

26.decembrī Vērgales kultūras namā uz Ziemassvētku pasākumu tika aicināti paši mazākie Vērgales pagasta bērni.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku pasākums Rīvas bibliotēkā

29.12.2014

23.decembrī Rīvas bibliotēkā notika pasākums „Ziemassvētki klāt”. Pārrunājam aizvadītajā gadā piedzīvoto, gan labo, gan ne tik labo.

Lasīt vairāk

Tautisko deju koncerts "Tuvāk saknēm"

23.12.2014

22.decembra vakarpusē Pāvilostas kultūras nams rībēja no dejotāju soļiem un skatītāju aplausiem, jo kultūras namā notika tautisko deju koncerts "Tuvāk saknēm".

Lasīt vairāk

Ziemassvētku tirdziņš Pāvilostā

04.01.2015

20. decembrī jau piekto gadu pēc kārtas notika Ziemassvētku tirdziņš, kura iniciatori un organizatori ir biedrība “Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs” sadarbībā ar Pāvilostas kultūras namu un Pāvilostas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku laiks pirmsskolā „Dzintariņš”

23.12.2014

Ziemassvētku laiks pirmsskolas izglītības iestādē „Dzintariņš” ir bijis dažādiem notikumiem bagāts. Tas bija dāvināšanas un dāvanu saņemšanas laiks, steigas un darbīguma pilns. Tas sākās ar gatavošanos svētkiem un pašām svētku dienām un turpinās ar kluso pēc svētku laiku, kad varam atskatīties uz to, cik paspējām, cik piedzīvojām, cik devām, cik guvām un katrs savā sirdī un prātā izauklēt idejas un enerģiju Jaunā gada darbiem.

Lasīt vairāk

Ziemas Saulgrieži Ziemupē

23.12.2014

Ar uguns svētīšanu, spēka dziesmām un bluķa vilkšanu 21.decembra vakarā Ziemupē tika svinēti Ziemas saulgrieži. Šī diena bija visīsākā un tai sekoja visgarākā nakts. Tie ir Saulgrieži, ko dēvē arī par Ziemas sākumu.

Lasīt vairāk

Ziemassvētki Saraiķos

23.12.2014

20.decembra pievakarē Saraiķu bibliotēkā notika Ziemassvētku pasākums. Rosība tur nenorima visas dienas garumā, tika dekorētas telpas un gatavots svētku cienasts.

Lasīt vairāk

Ziemassvētki Vērgales pamatskolā

23.12.2014

19.decembrī noslēdzot pirmo mācību pusgadu, Vērgales pamatskolas skolēni sniedza koncertu Vērgales kultūras namā. Pasākumā ieradās arī kāds īpašs viesis – Ziemassvētku vecītis, kurš ļoti gribēja noskatīties visu to, ko skolēni visa gada garumā ir apguvuši.

Lasīt vairāk

Skolās pirmais mācību semestris noslēdzies

20.12.2014

Pavisam nesen septembra mēnesī skolēni ar ziediem rokās devās uz mācību iestādēm, lai uzsāktu jauno 2014./2015.mācību gadu. Ātriem soļiem pagājis pirmais mācību semestris un nu jau Ziemassvētku svinīgajos pasākumos skolās skolēni saņem liecības,  diplomus un citus apbalvojumus.

Lasīt vairāk

Pāvilostā viesojas hokejisti un dāvā rotaļlietas

20.12.2014

18. decembrī Pāvilostas vidusskola un Pāvilostas pirmskolas izglītības iestāde „Dzintariņš” sadarbībā ar biedrību „No idejas līdz attīstībai” mazajiem pāvilostniekiem organizēja tikšanos ar Hokeja kluba „Liepāja” hokejistiem Dāvi Paipu, Bruno Zobi, Rodiju Rozmusu un Tomu Tillu, kuri pastāstīja par hokejista ikdienu, mācībām un treniņiem.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku koncerts Mūzikas skolā

08.01.2015

Jau vairāku gadu garumā Mūzikas skolā iedibināta tradīcija – savu veikumu Ziemassvētkos rādīt vecākiem. Savu skanīgu Ziemassvētku dāvanu – koncertu KOPĀ ZIEMASSVĒTKOS” vecākiem sagatavoja klavieru, akordeona, ģitāras un vijoles klases audzēkņi un pedagogi.

Lasīt vairāk

Ziemassvētki bērnu dārzā „Kastanītis”

18.12.2014

16.decembra pievakarē Vērgales kultūras namā pulcējās bērnu dārza „Kastanītis” audzēkņi, audzinātājas un vecāki, lai ar folkloristi un Rucavas tradīciju kluba vadītāju Sandru Aigari kopīgi ieskandinātu Ziemassvētkus.

Lasīt vairāk

Pāvilostas novada dejotāji piedalās labdarības koncertā

15.12.2014

  Sestdien, 13.decembrī, Aizputes sporta hallē Liepājas deju apriņķa dejotāju lielkoncertā pulcējās 22 deju kolektīvi, lai nu jau piekto gadu atbalstītu labdarības akciju "No sirds uz sirdi".

Lasīt vairāk

Ciemos uz bibliotēku

20.12.2014
11.decembrī uz pirmo tikšanos ar bibliotēku bija aicināti Pāvilostas pirmsskolas „Dzintariņš” grupiņas „Vāverēni” bērni ar audzinātājām un auklīti. 
Lasīt vairāk

Senioru pēcpusdiena Vērgalē

15.12.2014

11.decembrī Vērgales kultūras namā seniori no Vērgales, Ziemupes, Saraiķiem, Ploces un Bebes pulcējās uz gadskārtējo senioru atpūtas pasākumu „Kad decembrim vārti vaļā, mēs sanāksim visi kopā”.

Lasīt vairāk

Pāvilostas jauniešu biedrībai balva!

20.12.2014

8. decembrī konkursa “Darbs ar jaunatni 2014” apbalvošanas ceremonijā Rīgā tika sveikti Latvijas labākie darbinieki, organizācijas un pašvaldības darbā ar jaunatni un tas tika rīkots ikgadējās Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros. Kopumā konkursam tika iesūtīti 49 pieteikumi. Konkursa mērķis bija izteikt atzinību aktīvākajām pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītām personām un jaunatnes organizācijām par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā Latvijā.

Lasīt vairāk

Novada bibliotekāri viesojas Salacgrīvā

10.12.2014

5.decembrī Pāvilostas novada bibliotekāri piedalījās Lauku bibliotēku atbalsta biedrības gada noslēguma pasākumā Salacgrīvā.

Lasīt vairāk

Mūzikas skolas audzēkņu un koncerts „Palīdzēsim saviem līdzcilvēkiem”

10.12.2014

Decembris ir Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas un došanas laiks. Un kā katru gadu decembra mēnesī Pāvilostas Mūzikas skola Pāvilostas sociālās aprūpes centrā rīkoja audzēkņu un pedagogu labdarības koncertu „Palīdzēsim saviem līdzcilvēkiem”.

Lasīt vairāk
» 1 2