Pirmdiena, 15.04.2024
Gastons, Aelita

Informatīvā vakara - Latvijas tradicionālā kultūra Eiropā

Informatīvā vakara - Latvijas tradicionālā kultūra Eiropā

16.09.2014


   23.augustā biedrības „NILA” biedri un visi, kuri interesējas par Latvijas tradīcijām un to vietu Eiropā, tikās biedrības telpās, lai uzzinātu vairāk par Latviju, ko par to domā un kā Latvijas tradīcijas iederas Eiropā.
   Sakarā ar to, ka no 4.-13. Septembrim biedrības biedri piedalīsies Starptautiskajā jauniešu pieredzes apmaiņas braucienā Sicīlijā, kurā piedalīsies jaunieši no Latvijas, Rumānijas un Itālijas, šobrīd biedrībā notiek intensīva gatavošanās.
   Informatīvā vakara laikā dalībnieki pārrunāja un ieguva informāciju par Eiropas valstu kulinārijas un ēstgatavošanas tradīcijām, taču padziļināti gatavoja informāciju par Rumānijas un Itālijas ēdienu gatavošanu un kultūru. Tāpat tika  pētīta Latvijas kulinārijas un ēstgatavošanas kultūra, tika pētītas Latvijas tradicionālo ēdienu receptes, to pagatavošana.

 

Sintija Spriņģe
 

 EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033. 

Šis raksts ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ