Trešdiena, 22.03.2023
Tamāra, Dziedra

Septembris

02.10.2013
Atbalstām aktīvu dzīvesveidu
 
    Gatavojoties olimpiskai diena, 25.septembrī uzsākām rīta vingrošanu pēc otrās mācību stundas. Visi skolēni, kas vēlas izkustēties mūzikas ritmā, rīta rosmes vadītāju Renarda Rolmaņa un Kristapa Klaka vadībā, pēc Olimpiskās komitejas sarūpētās “Olimpiskās dienas 2013” rīta vingrošanas kompleksa.

Liela bija skolēnu atsaucība, kas labprātīgi iesaistījās aktivitātē. Bija arī vērotāji.

Šo vingrošanas kompleksu izpildīsim visi 27. oktobrī „Olimpiskā dienā 2013"
 
"Olimpiskā diena 2013”

      Piektdien, 27.septembrī, jau plkst.8:30 Olimpietis Aleksandrs Samoilovs(Latvijas pludmales volejbolists) ieradās Pāvilostas vidusskolā un bija gatavs sarunai ar skolēniem.
     A. Samoilovs pārī ar M. Pļaviņu kļuva par pirmajiem Latvijas volejbolistiem, kas kvalificējušies Olimpiskajām spēlēm. 2008.gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs tika iegūta dalīta 9. vieta. Olimpisko spēļu atklāšanas mačā Latvijas pāris uzvarēja Pasaules ranga līderus amerikāņus Todu Rodžersu un Filu Dalhauzeru. A.Samoilovs ir divkārtējs Latvijas čempions, tāpat 2010. gada Krievijas čempions kopā ar D. Barsuku, 2010. gadā kopā ar M. Pļaviņu izcīnīja Krievijas kausu.
     Viņam izglīttošnās ir nepārtraukts process, jo labi apzinās, ka beidzot darboties profesionālā sportā, būs nepieciešamas citas zināšanas un iemaņas, lai veiksmīgi startētu darba tirgū. Ir ieguvis maģistra grādu ekonomikā Banku augstskolā un atkal iestājies citā augstskolā, lai turpinātu iegūt jaunas zināšanas. Uzsvēra, ka veselīgam dzīvesveidam ir milzīga nozīme, lai sasniegtu savu mērķi, izskaidrojot to, kādu ļaunumu nodara nevērtīgās pārtikas uzņemšana un kaitīgie ieradumi.
    Plkst. 9:30 sporta hallē notika sporta dienas svinīga atklāšana. Olimpisko karogu ienesa Annija Krista Bērziņa, Terēze Cābele, Endijs Klaks, Miķelis Emīls Horna. Karogu pacēla Annija Krista Bērziņa kopā ar Olimpisko vēstnesi Aleksandru Samoilovu. Plkst.10.00 Renarda Rolmaņa un Kristapa Klaka vadībā visa skola piedalījās rīta rosmē, lai pēc tam piedalītos stafetēs un strītbolā. Šajā nedēļā visa skola pēc otrās stundas tika aicināta uz šo rīta rosmi, lai izkustētos un ar pozitīvām emocijām dotos uz nākamo mācību stundu. Šīs dienas Olimpisko kausu izcīnija 10.klase.
Marita Rolmane
Foto: Maiga Uzare
« Atpakaļ