Otrdiena, 16.04.2024
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Marts

22.03.2013
Vērgales Sniegpulkstenītis

 
Leduspuķe ar brīnumu acīs
Dziesmu vēstules lasa - ...
Sniegpulkstenītis pasmaida sniegā un skan...

    
   Spītējot marta mēnesim neraksturīgiem laika apstākļiem, tuvākus un tālākus ceļus mērojuši, 21.martā Vērgales kultūras namā pulcējās dziesmu vakara „VERGALES SNIEGPULKSTENĪTIS” dalībnieki un skatītāji.
      Dziesmu vakaru, ar „Pavasara dziesmiņu” atklāja Vērgales pamatskolas skolniece Elīna Miltiņa. Arī šogad vakaru kuplināja ne vien pašmāju izpildītāji, bet arī ciemiņi no Pāvilostas, Liepājas un Tārgales. Skatītājiem tika piedāvāts plašs priekšnesumu klāsts – gan tautas dziesmas, gan populāras estrādes dziesmas, gan tika piedāvāts skatītājiem kopā ar dalībniekiem dejot rokenrola ritmos!
Vakara gaitā tika sumināti tie, kuri sagatavoja dalībniekus un spēlēja muzikālos pavadījumus – Dace Bunka, Andra Catlakša, Aija Gertsone, Marita Kalēja, Margita Kronberga, Aldis Briljonoks un Inese Pumpure.
    Pateicības ziedi arī Vērgales Sniegpulkstenīša krustmātei Mirdzai Sīpolai. Viņa savukārt saka mīļu paldies visiem, kuri piedalījās šajā dziesmu vakarā. Īpaši pedagogiem, kuri koncerta tapšanā ieguldījuši vislielāko darbu!
Vita Braže
 
« Atpakaļ