Svētdiena, 14.04.2024
Strauja, Gudrīte

Marts

02.05.2013

LATVIJAS ĢITĀRISTS 2013

 

    Šī gada 22. martā, pavasara brīvdienu pirmajā dienā, Alsungas mūzikas skolā notika klasiskās ģitārspēles konkurss bērniem un jauniešiem! Laureāti no katra Latvijas reģiona maijā tiksies konkursa „Latvijas gada ģitārists 2013” finālā, kurā noskaidrosies labākie no labākajiem šogad!
    Konkurss pirmo reizi notika 2012. gada pavasarī Alsungā un ilga divas dienas, tādējādi aizsākot tradīciju, kas šogad vēršas plašumā, iesaistot visus Latvijas novadus!
    Konkursam tika aicināts pieteikties ikviens jaunais ģitārists, kas apgūst klasisko ģitārspēli. Konkurss notiks četrās vecuma grupās – sākot no 2003. gadā dzimušajiem un jaunākiem ģitāristiem, beidzot ar 1994. gadā dzimušiem ģitāristiem. Pāvilostas Mūzikas skolu pārstāvēja skolotāja Reiņa Krūziņa 2. ģitārspēles klases audzēknis Mihaēls Doroņins.

    Konkursa mērķis ir veicināt jauno ģitāristu spēlēšanas prasmi un celt motivāciju – tādēļ programmu, ko katrs atskaņos konkursā, varēja brīvi izvēlēties.
     Konkurss ir lieliska iespēja uzzināt katra dalībnieka sniegumu, gan objektīvi norādot uz lietām, kas jāattīsta un jāuzlabo, gan neskopojoties ar labiem, iedvesmojošiem vārdiem! Katrs dalībnieks ieguva diplomu par dalību konkursā, bet laureāti tika arī pie jaukām veicināšanas balvām.
I.Šnore
« Atpakaļ