Otrdiena, 15.06.2021
Vilija, Vits, žermēna, Baņuta

Maijs

23.05.2013
Mātes dienā Pāvilostas pirmsskolas
izglītības iestāde „Dzintariņš”
saņem lielisku dāvanu
 
     Pāvilostas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Dzintariņš” darbinieki un bērni saka lielu paldies „Taurenīšu” grupas tētiem, par darbu, kas tika ieguldīts, lai papildinātu pirmsskolas izglītības iestādes rotaļu laukumu ar četrvietīgām šūpolēm un riepu rindu, kuras pēc nokrāsošanas būs elements dažādu sportisku aktivitāšu veikšanai. Mēs ļoti priecājamies, ka cilvēki, kuriem katram ir savs darbs, savs bizness un katra minūte dārga, spēja vienoties par kopīgu darbu mūsu bērnu, mūsu nākotnes sabiedrības labā. Sportiskas aktivitātes svaigā gaisā veicina bērnu fizisko attīstību, bet šūpoles ir vienkārši pieprasītas, tāpēc tētu veikumu novērtējam kā ļoti nozīmīgu.
     Paldies Aldim Brūklim, Gintam Gūtmanim, Ivaram Krēsliņam, Jānim Pētermanim, Ģirtam Vagotiņam – Vagulim un Guntaram Zamarītim!
     Paldies skolotājai Ritai Pencei par apņēmību noorganizēt tētu sapulci un tētu talku.
    Par rezultātu priecājas gan pirmsskolas, gan skolas bērni!
    Tā kā pirmsskolas iestādes rotaļu laukums pieejams arī pēc iestādes darba laika, visu bērnu vecākus, it īpaši to bērnu vecākus, kuriem bērni vairs neapmeklē pirmsskolas iestādi aicinām un lūdzam parunāt ar bērniem par saudzīgu attieksmi pret rotaļu laukumā ierīkotajiem atribūtiem un arī puķēm, kuras ļoti bieži pušķos saplūktas un nomestas mētājas rotaļu laukumā.
Vadītāja Monta Pētermane
 
« Atpakaļ