Svētdiena, 14.04.2024
Strauja, Gudrīte

Janvāris

30.01.2013
Deju kolektīvs ,,Vērgalīte” ceļā uz
Dziesmu un Deju svētkiem

    Jaunais 2013.gads vidējās paaudzes deju kolektīvam ,,Vērgalīte” sācies ar patīkamu jaunumu - pateicoties Pāvilostas pašvaldības projekta konkursā iegūtam finansējumam, esam tikuši pie jaunām mēģinājumu jakām. Jakas ir vienādas visiem kolektīva dalībniekiem ar izšūtu mūsu kolektīva logo un Pāvilostas novada nosaukumu.
    Vidējās paaudzes deju kolektīva ,,Vērgalīte” šīs sezonas galvenais mērķis ir dalība XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos, kuri notiks Rīgā no 2013.gada 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Pašlaik notiek aktīvs darbs pie repertuāra apgūšanas, lai 27.aprīlī Nīcā žūrijai rādītu savu gatavību piedalīties Deju svētku lieluzvedumā ,,Tēvu laipas”.
    Piedaloties Vispārējos Dziesmu un deju svētkos, kolektīvs rada iespaidu par sevi ne tikai koncertu un gājiena laikā, bet arī kopmēģinājumu laikā, kuros vienlaicīgi piedalās ap 15 000 dejotāju no visas Latvijas un ārvalstīm. Daļa no šī iespaida ir kolektīva vizuālais tēls, proti, vienots mēģinājumu tērps visiem kolektīva dejotājiem, kuri no praktiskās puses arī atvieglo virsvadītāju darbu mēģinājumos. Esam pateicīgi Pāvilostas pašvaldībai par iespēju iegādāties vienotu mēģinājumu tērpu, lai godam pārstāvētu Pāvilostas novadu lielajos svētkos.

Ineta Brensone un Māris Ališauskis
VPDK,,Vērgalīte,,dejotāji
« Atpakaļ