Svētdiena, 14.04.2024
Strauja, Gudrīte

Janvāris

01.02.2013
Jauka dāvana 2013.gadu uzsākot!

      Vecā gada nogalē Vērgales pamatskolas 1. un 2.klases skolēni saņēma lielisku dāvanu no mūsu pašvaldības – peldēt apmācību Liepājas Olimpiskā centra peldbaseinā, zinošu treneru vadībā.
     Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā, pusgada garumā. Skolēnu vecāki bija pārsteigti un pateicīgi, ka viņu bērni šo iespēju var izmantot bez maksas (transportu un nodarbības apmaksā pašvaldība). Bērni šo ziņu uzņēma ar lielu sajūsmu, jo kuram gan nepatīk šajā aukstajā, saltajā ziemas laikā peldēties siltā baseinā.
    Pirmo nodarbību skolēni gaidīja ar lielu nepacietību, jo šāda veida pasākums katram bija jaunums. Rīts sākās neparasti. Ieejot klasēs, mums, skolotājām bija jānoskatās peldcepuru modes skate, jo ikviens gribēja izrādīt savus peldēšanas piederumus.
     Olimpiskajā centrā mūs sagaidīja laipna administratore un trenere, kas iepazīstināja ar turpmākā gaitu. Bērnu uzmanību piesaistīja viss jaunais, līdz šim nezināmais – ģērbšanās ģērbtuvēs, dušošanās, gaiteņi kā labirinti, lielais, siltais baseins, treneris, papildaprīkojums. Ar katru nodarbības reizi mazie peldētāji kļūst patstāvīgāki un prot par sevi parūpēties arvien labāk.
      Bērni ar sajūsmu atstāsta baseinā piedzīvoto un lepojas ar jaunapgūtajām prasmēm:
„Mums patīk „pūst burbuļus”, peldēt uz muguras, aizturēt elpu, galvu bāzt ūdenī, sacensties, kurš ilgāk izturēs zem ūdens, peldēt ar „nūdeli”, taisīt zem ūdens tiltiņus un līst tiem cauri, attēlot zvaigznītes un muciņas, peldēt pa īstam, ka arī brīvais laiks, kad katrs var darīt ko grib!”
    Bērnu un viņu vecāku vārdā gribam pateikt lielu paldies Pāvilostas novada pašvaldībai par šo lielisko dāvanu, jo katrs no mums apzinās tās lietderību!

Vērgales pamatskolas 1. un 2.klases audzinātājas
Inese Razma un Gunta Limberga
« Atpakaļ