Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Februāris

20.02.2013
Vara Vētras koncerts
   
    Mūzikas un dzejas mīļotāji, uz Vērgales kultūras nama skatuves 17.februārī, sagaidīja aktieri un dziesminieku Vari Vētru.
   Koncertā skanēja tikai viņa paša radītās dziesmas, viņš mums lasīja tikai savu dzeju un dalījās pārdomās par dzīves galvenajām vērtībām. Ja ieklausījās dziesmu un dzejoļu vārdos, tad visam pamatā bija tēma par sievietes un vīrieša savstarpējām attiecībām. Viņš mums ļāva atkal ielūkoties cilvēku jūtu pasaulē, stiprināja izpratni par ģimenes īpašo sūtību un sadarbību dzīves laikā. Tieši mēs esam tie, kas veidojam savu dzīvi, apkārtni un valsti. Un tikai mēs paši spējam darīt laimīgus savus tuvākos cilvēkus un savu ģimeni. Varis Vētra salīdzināja tautu ar mazu organizāciju, kam ir jāprot strādāt vienā komandā un vairāk jāmīl sevi un mieru ap sevi. Un tāda kā komanda bijām mēs- klausītāji. Mēs varējām dziedāt līdzi, varējām pasmieties par dzīvi caur anekdotēm, mēs varējām paklausīties jaukas atziņas par sava ķermeņa un domāšanas sakārtošanu. Kad skanēja dziesma ,,Tu esi skaista visos niekos sīkumos”, tad bija sajūta, ka mēs tiešām visas sievietes tādas esam. Kopā, ar Vari Vētru, pavadījām trīs jaukas svētdienas stundas.
   Par koncerta labu skanējumu paldies Matīsam Dunkeram, viņš sēdēja pie apskaņošanas aparatūras. Ja mākslinieka dziesmas un dzeja spēja iedvesmot klausītājus saskatīt lielo mīlestību, ja kādam no klausītājiem, pēc viņa ieteikumiem, mazāk sāpēs mugura, vai vispār vairs nesāpēs, tad varu teikt, mums izdevās. Varis Vētra mācēja paņemt klausītājus, noturēt uz vilņi un nelaist tik ātri vaļā.
   Paldies, ja bijāt koncertā kopā ar mani!
Velga Freimane
« Atpakaļ