Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Koncerts Pāvilostas pansionāta iemītniekiem

Koncerts Pāvilostas pansionāta iemītniekiem

19.12.2013

Kā ik katru gadu, arī šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā pie Pāvilostas pansionāta iemītniekiem ar jauku un sirsnīgu koncertprogrammu skolotājas Antras Ķikutes vadībā viesojās mūzikas skolas audzēkņi.

Koncertā skanēja dziesmas ansambļa izpildījumā, savu sniegumu rādīja klavierspēles, vijoļspēles, akordeonspēles, ģitārspēles un pūšamo instrumentu spēles audzēkņi kopā ar koncertmeistari Jeļenu Doroņinu.

Klausītāju pulkā sveicinājām ilggadējo mūzikas skolas darbinieci Līvu Freidenfeldi nesen aizritējušajā skaistajā 85- tajā dzīves jubilejā, vēlot veselību un dzīvesprieku nākamajos gados.

Brīnumainu un svētsvinīgu sajūtu radīja ar visiem klātesošajiem kopīgi dziedātās Ziemassvētku dziesmas, bet vārdos neizsakāms mīļums un gaišās bērnības atmiņas bija jaušamas klausītāju stāstījumos un dzejoļu deklamēšanā.

Mīļu paldies gribu teikt visiem audzēkņiem par dalību šajā koncertā, kas nesis iepriecu visām klausītāju sirdīm. Paldies skolotājām Antrai Ķikutei un Jeļenai Doroņinai.

Pateicība pansionāta kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu- mēs visi jutāmies kā mājās. Bet īpašs paldies Mairai par saldo pārsteigumu!
Atvadījāmies ar solījumu ierasties atkal nākamajā gadā.

Guna Vagotiņa-Vagule
 

« Atpakaļ