Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Labdarības pasākums KATRAM SAVU SARGEŅĢELI!

Labdarības pasākums KATRAM SAVU SARGEŅĢELI!

08.01.2014
 Decembra mēnesī Pāvilostas vidusskolas sākumskolas skolēni un skolotājas iesaistījās labdarības pasākumā. Tas ir veids kā bērnos vairot līdzjūtību, cieņu, sapratni pret citādo, sirmo, slimo, vientuļo. 
     Lielu PALDIES sūtam pansionāta direktorei Mairai Briedei, kas atbalstīja mūsu vēlmi apciemot pansionāta iemītniekus.
Foto Inta Priedoliņa
     Mūs bieži ir pārņēmusi īpaša sajūta, kad esam lūkojušies uz balto namiņu upes otrā krastā, un vienmēr ir palicis kāds neatbildēts jautājums: Kas gan tur dzīvo? Kas tur notiek?
    18. decembris bija īpaša diena, jo skolēni devās, lai tiktos ar pansionāta ļaudīm un iepriecinātu viņus. Skolēnu dāvaniņas bija nelielas. Bērni dziedāja dziesmas, skaitīja dzejoļus un pasniedza katram savu sargeņģeli- pašu rokām darinātu pērļu eņģelīti. Mēs visi noteikti kļuvām dvēselē bagātāki, jo mīlestības spēks ir lielākais uz pasaules. Izjutām, ka esam ļoti gaidīti. Liels pārsteigums bija par svētku torti un karsto šokolādi, ar ko mūs pacienāja. Apbrīnu vērti bija garie un sirsnīgie dzejoļi, ko mums deklamēja pansionāta iemītnieki. Neizsakāmi liels bija bērnu prieks par pārsteiguma dāvaniņām katram skolēnam un skolotājai no pansionāta rūķīšiem. Liels paldies par sirds siltumu, ko dāvājāt mums! 
 

Pāvilostas vidusskolas skolotāja Inta Priedoliņa

« Atpakaļ