Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Aicinām nākamajā 2014.gadā būt radošiem un aktīviem!

Aicinām nākamajā 2014.gadā būt radošiem un aktīviem!

27.12.2013

Ir noslēdzies nodarbību cikls „Radi dzīvi pats”, kas notika 2013.gada novembrī un decembrī, un turpināsies arī 2014.gadā.

 

Divu mēnešu laikā ir notikušas angļu valodas apmācības, pamatapmācība ielu vingrošanā, kulinārijas darbnīca,  kā arī rokdarbi  – batikošana, telpu rotājumu izgatavošana un dāvanu saiņošana. Angļu valodā skatījāmies seriālu un diskutējām par redzēto, kas nedaudz atraisīja mūsu valodu sarunām. Ielu vingrošanā pamatapmācību vadīja Artūrs Vērdiņš, kuru klausījāmies ar interesi. Kulinārijas darbnīcā piedalījās visi, kas ar platu smaidu cepa piparkūkas, sāļo kliņģeri un ābolu plātsmaizi. Batikošana bija ļoti aizraujoša un radoša,  krāsas iedeva mūsu krekliem jaunu dzīvi. Telpu rotājumi palīdzēja ieviest Ziemassvētku sajūtu visapkārt, par ko mēs ļoti priecājamies šajā Ziemassvētku laikā. Dāvanu saiņošana mums palīdzēja saprast knifiņus, kā vislabāk iesaiņot dāvanas saviem mīļajiem jebkurā svētku reizē.

 

Jebkurā laikā mēs varam konsultēties un dalīties pieredzē viens ar otru, sniedzot padomus, kas dzīvē var būt noderīgi un iesaistīt arvien vairāk jauniešus mūsu pulciņā.

 

EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai” projekts „ Radi dzīvi pats”,

līguma nr. 2012.EEZ/PP/1/MIC/084/009

Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments, Latvijas valsts ,Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

Maiga Uzare

Foto: I.Vīgante, N.Indriksons

 

« Atpakaļ