Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Ziemassvētku koncerts Pāvilostas vidusskolā

Ziemassvētku koncerts Pāvilostas vidusskolā

21.12.2013
   19.decembra rīta pusē Pāvilostas vidusskolas 1.-4.klašu audzēkņi gaidīja Ziemassvētku vecīša ierašanos  ar dāvanu maisu. Tā kā vecītis kaut kur kavējās, tad viņš bija atsūtījis savus palīgus – skolēnu līdzpārvaldes rūķu meitenes Terēzi Cābeli un Evitu Jakovļevu, kas iesaistīja skolēnus atjautīgos uzdevumos un atrakcijās.
   Arī Ziemassvētku vecītis turpināja pārbaudīt  skolēnu zināšanas, uzdodot dažādus jautājumus, neaizmirstot noskaidrot, vai ikdienā ir veikti labie darbi. Lai tiktu pie ilgi gaidītās dāvanas, tad katram bija jāskaita dzejolis– arī skolotājām!
     Šie svētki nav iedomājami bez vecāku atbalsta, tādēļ vidusskolas kolektīvs saka paldies visiem vecākiem, ka atbalstījāt mūs šai dienā!
Atbildīgi Ziemassvētku vecīša pienākumus veica skolēna līdzpārvaldes dalībnieks Niks Indriksons.
    Jau plkst.17.00 visi pulcējāmies skolas aktu zālē Ziemassvētku koncertam „No padebešiem krīt balti ziedi...” jeb „Dziedi ar savu klases audzinātāju”, kur pēc diviem ģenerālmēģinājumiem bijām gatavi priekšnesumiem. Katrs skolēns izturējās atbildīgi pret savu dziesmu un lomu tajā. Arī skolotāji, kuriem nav audzināmās klases, bija gatavojušies. Koncerta izskaņā vienojāmies kopīgā dziesmā „Eglīte”, pēc kuras laukā šāva raķetes, atgādinot, ka Jaunais gads vairs nav aiz kalniem. Tad varēja sākties ballīte!
Paldies vecākiem, ka palīdzējāt bērniem sagādāt  tērpus, piešķirot koncertam vajadzīgās krāsas un sajūtas un  emocijas.
 
Marita Rolmane
Foto: Andris Paipa

« Atpakaļ