Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Budēļu vakars pirmsskolas izglītības iestādē "Dzintariņš"

Budēļu vakars pirmsskolas izglītības iestādē "Dzintariņš"

20.12.2013

Ne jau tad, kad nobijies stāvi visu priekšā un baidies, ka tikai neaizmirstas dzejolim priekšpēdējā rindiņa, Tu jūti Ziemassvētku prieku.


Ziemassvētku prieku tā īsti Tu jūti tad, kad saņem drauga roku un sajūti savējā viņa silto plaukstu, kad griezies jautrā dejā un Tev pretī veras smaidoša seja, kad Tu dziedi no sirds tautasdziesmu melodijas, kas mūsos dziļi iekšā mitinās no senču laikiem un visi savējie dzied kopā ar Tevi – tad Tu sajūti īstu Ziemassvētku prieku. Ziemassvētku prieku Tu sajūti arī tad, kad pārģērbies dzīvnieka maskā, iejūties viņa ādā  un iedomājies par tiem senatnīgajiem laikiem, kad cilvēks un dzīvnieks dzīvoja saskaņā ar dabu un dzēra no vienas upes un viena ezera.  Tagad tu šo zvēru vari noķert, apķert un samīļot - tepat līdzās. Vai tas nav jauki!?
 

Tieši tas ir Ziemassvētku prieks, kad Tu ej jautrā rotaļā, dziedi kopā ar visiem savējiem un beigās vēl apēd gardu, smaržīgu, paša ceptu piparkūku!
 

Lai VISIEM, kas domās un darbos bijuši kopā ar mums – pirmsskolas iestādes „Dzintariņš” bērniem un darbiniekiem, svētīgi Ziemassvētki!
 

Jaunajā gadā novēlu piedzīvot neticamu labestību no cilvēkiem, nepieredzētu gādību no valdīšanas un nebeidzamu Dieva mīlestību!
 

Vadītāja Monta Pētermane


 

« Atpakaļ