Sestdiena, 18.05.2024
Inese, Inesis, ēriks

Augusts

04.09.2013
Senās uguns nakts

   

     Tieši pirms 15 gadiem Pāvilostā 1. reizi atzīmēja Seno uguns nakti – to centāmies turpināt arī šogad 31.augustā. Šis pasākums ir reizē arī tūrisma sezonas noslēgums.

Lasīt vairāk

04.09.2013

Žūrijas ekspertiem ekskursija!

    
    23. augustā Bērnu žūrijas eksperti devās ekskursijā uz Ventspili, pa ceļam apskatījām kā klājas kaimiņu novada Jūrkalnes bibliotēkas žūrijas ekspertiem. Bibliotēkas vadītāja iepazīstināja un pastāstīja par Jūrkalnes bibliotēku.
Lasīt vairāk

04.09.2013
Paliec sveika, vasariņa!
 
       30.augustā Vērgales PII „Kastanītis” pulcējās bērni un vecāki uz pasākumu „Paliec sveika, vasariņa!”.
Lasīt vairāk

03.09.2013

PĀVILOSTAS NOVADA TENISA TURNĪRS

 
     31. augustā  Pāvilostas tenisa kortā notika tenisa turnīrs Pavilostas novada iedzīvotājiem un viesiem.
Lasīt vairāk

31.08.2013
Gada balva „ Zelta puteklis 2012”
 
      Atskatoties uz darbu, kas veikts Latvijas muzejos 2012. gadā, Latvijas Muzeju biedrības valde izsludināja pieteikšanos muzeju nozares gada balvai „Zelta puteklis 2012”. 10. maijā notika ekspertu sēde, kurā izvērtēja 22 pieteikumus. Šogad balvas tika piešķirtas balvas 5 nominācijās – ieguldījums nacionālā krājuma saglabāšanā, ģimenei draudzīgākais muzejs, gada ekspozīcija, gada publikācija un mūžizglītības projekts muzejā.
    Nominācijā „Mūžizglītības projekts muzejā 2012” Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Saldus konsultāciju birojs un Liepājas konsultāciju birojs balvai pieteica Pāvilostas Novadpētniecības muzeja kolektīvu un tā vadītāju Irinu Kurčanovu.
Lasīt vairāk

26.08.2013
Ziemupē atkal „ma – DARA”
 
         24.augustā Ziemupes stāvlaukumā norisinājās otrais brīvdabas atpūtas pasākums „ma – DARA”.
      Šī gada tēma – SAKNES, tādēļ pasākuma vadītāja Daina Vanaga aicināja klātesošos padomāt, kas īsti mēs esam, kas mūs nes, kas mūsos skan? Saknes ir kas tāds, kas notur mūs pie zemes, liek augt, attīstīties un ziedēt.
Lasīt vairāk

21.08.2013
Vērgales svētki aizvadīti!
 
      Ar ziedu kompozīcijām, „Ziedi izdaiļo vēsturi”, gan centrā, gan ārpus tā, sākās Vērgales svētki, veltīti 760.gadskārtai.
     16.augusta vakarā, svētku ieskaņā notika zolītes spēle un nakts šķēršļu skrējiens.
    Savukārt 17.augusta agrā rītā svētki turpinājās pie Vērgales dīķa, kur notika makšķerēšanas sacensības gan bērniem, gan pieaugušajiem. Nedaudz vēlāk Vērgales centrā jau bija manāma zināma rosība, jo labākās vietas ieņēma tirgotāji, kas šogad piedāvāja plašu sortimentu.
Lasīt vairāk

15.08.2013

DEJU KOLEKTĪVS ,,VĒRGALĪTE”
FRANCIJĀ
 
       Deju kolektīvam ,,Vērgalīte” jūlija mēnesis bija spraiga darba pilns. Pēc iespaidiem bagātas un grūtas Dziesmu un Deju svētku nedēļas jūlija vidū devāmies divu nedēļu ilgā koncertceļojumā uz Franciju.
Lasīt vairāk

08.08.2013
Pāvilostas mākslas skola Ventspilī gūst 1.vietu
 
     Pāvilostas Mākslas skolas komanda, sestdien, 3. augustā piedalījās 13. Starptautiskajā ziedu paklāju festivālā Ventspilī. Šogad darbi bija jāveido par tēmu "Ventspils ostai 750". Una Sekača, Ilze Ieva Vilne, Kristīne Podziņa un Agnese Kurčanova- Kraģe par kompozīciju "Ceļavējš" ieguva 1.vietu jauniešu grupā.
Lasīt vairāk