Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Aprīlis

08.05.2013
Jauniešu apmācības noslēgušās!
 
     SIA’’Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra’’ un „Valsts Zivsaimniecības sadarbības tīkla” organizētais pasākums jauniešiem „Atbalsts jauniešiem zvejniecības tradīciju apguves un uzņēmējdarbības veicināšanai” 26.aprīlī noslēdzās.
      Šajā dienā jaunieši prezentēja savus biznesa/projekta plānus, kas saistījās ar tūristu piesaistīšanu Pāvilostai. Daudzas idejas bija tiešām labas un reāli īstenojamas! Cerams, ka jaunieši tās attīstīs un ieviesīs ‘’dzīvē’’. Turpinājumā jaunieši konkursā pierādīja savas iegūtās prasmes tīklu aušanā, mezglu siešanā un špleisēšanā, veicot to visu noteiktā laikā. Noslēguma daļā jaunieši kopā ar divām jaukām saimniecēm gatavoja dažādus zivju ēdienus – gan salātus, gan siltos ēdienus, kur galvenā sastāvdaļā, protams, bija zivs! Šo dienu jo īpašāku un svarīgāku darīja viesi - jaunieši no Tukuma, kuri bija ieradušies ciemos pie Pāvilostas jauniešiem! Lai gan apmācības ir galā, jauniešiem, kuri vēlēsies piedalīties biznesa plānu konkursā par naudas balvām, viss vēl priekšā, jo savu plānu aizstāvēšana notiks vasaras beigās, kad šīs apmācības noslēgsies pārējās iesaistītajās vietās  -Engurē, Grobiņā un Salacgrīvā.
      Nobeigumā vien gribu teikt lielu paldies Intai Vīgantei par ieguldīto darbu ar jauniešiem, Irinai Kurčanovai, Varim Vīgantam un Haraldam Lukševicam par praktiskajām iemaņām, ko sniedzāt jauniešiem, kā arī saimniecēm Dzidrai Zingnikai un Valērijai Pētermanei par gardajām receptēm, kuras kopā varējām apgūt un nobaudīt! Un cerams- uz tikšanos nākošgad līdzīgā projektā!
 
Lauku attīstības konsultante Pāvilostas novadā Anita Šteinberga
 
 
« Atpakaļ