Piektdiena, 09.06.2023
Ligita, Gita

Aprīlis

03.05.2013
Ar smaidu pa dzīvi!

      Visi, kas atnāca uz pasakumu 30.aprīļa vakarā ieguva zināmu humora devu, kas ir dzīves garsviela.
     Pavasaris klāt, visi mosties sāk, tomēr šogad pavasaris kavējas, jo baidās, ka to apliks ar nodokli... Vakaru ievadīja kultūras nama vadītāja Velga ar Ē.Vilsona pasaku par neārstējamo slimību un Zaķu ģimeni. Humora šovs šogad noritēja jaunās skaņās. Uz anekdošu viļņa visus noturēja kuplā karsējkomanda - Aigars Stonis, Aivars Grava, Harijs Treibahs un Normunds Dunkers.Mums aug arī jaunā maiņa – naski anekdošu stāstītāji ir arī Vērgales pamatskolas skolēni – Jānis Dunkers, Mārcis Novads un Reinis Trofimovs. Pasākumā neiztikām bez pārsteigumiem . Skatītāju vērtējumam „IEVAS PĀRVĒRTĪBAS” – Liltas Gulbes un Aīdas Elviņas izpildījumā un „MĀJOKĻA JAUTĀJUMS”, kas ietvēra lielu dalībnieku skaitu. Ģimene, kurai veica pārvērtības – māte Benita Baltrune, vīrs Normunds Dunkers, meita Mārīte Švītiņa. Pēc mājokļa pārvērtībām Benita ieguva ne tikai divas reizes vairāk mēbeļu, bet arī otru vīru – Jānis Vitrups, otru meitu – Ļuda Ūše. Jāpiebilst, ka pārvērtības bija skaļas – āmuru klaudzēšana mijās ar motorzāģa troksni.
     Uz humora šovu bija ieradušies arī ciemiņi. Vecpils pagasta aktieri dalījās pieredzē ar gatavošanos vēlēšanām, bet Jūrkalnes četras dāmas gaidīja VIŅU, A.Grīnieces komēdijā „Puķu brokastis”.
    Divu studu garumā skatītāji aplaudēja, smējās un vienkārši jauki pavadīja laiku!
    Paldies, ka atnācāt, paldies dalībniekiem, kas piedalījās, bet īpašs prieks bija par to, ka režisore no Vecpils teica, ka Vērgalē ir vienreizēji jauka publika!

Vita Braže
Foto Vita Braže
« Atpakaļ