Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Oktobris

07.11.2012

AMATIERTEĀTRU SVĒTKI PĀVILOSTĀ

  

  Ļoti jaukā - siltā, saulainā, mazliet vējainā 20.oktobra dienā viesos sagaidījām amatierteātrus no Durbes, Priekules, Alsungas, Vārmes, Nīcas un Tautas teātris no Aizputes. Šoreiz svētku tematika veltīta R.Blaumanim, kuram nākamā gada 1.janvārī - 150.

Lasīt vairāk

04.11.2012

Pensionāru atpūtas vakars

„Nāc no atmiņkrūzes padzerties!”
 
     Ik gadu Pāvilostas pensionāru padome rīko novada pensionāriem atpūtas vakaru.
     Šogad uz lustīgu kopā būšanu tika aicināti 27.oktobrī Pāvilostas pilsētas kultūras namā. Pasākumu apmeklēja arī ilggadējie draugi – Virgas u Vērgales pensionāri.
Lasīt vairāk

03.11.2012
Comenius Radomā, Polijā

    No  8. – 14. oktobrim 12 skolēni – Andra Lanka, Evita Lazukina, Anna Elīza Šēna, Kate Štokmane, Evita Jakovļeva, Annija Krista Bērziņa, Krista Piļķe, Renards Rolmanis, Kārlis Vītols, Agnese Kurčanova Kraģe, Ilze Ieva Vilne, Una Sekača un 4 skolotājas no Pāvilostas vidusskolas Comenius projekta „Back To Our Roots: Traditions And Customs Bring Us Together” ietvaros pavadīja Polijā. Visu pirmo dienu ceļojām uz Radomu. Vakariņās „žureks” - poļu nacionālā zupa, līdzīga mūsu skābeņu zupai. Cik patīkami baudīt zupu pēc daudzajām tostermaizēm pa ceļam.
  
Lasīt vairāk

30.10.2012

Ziemupes dīķa pārvērtības

     

  Šoruden tika veikti Ziemupes dīķa tīrīšanas darbi. Par darbu un padomu paldies trim Jāņiem un Edgaram. Vērgales komunālā saimniecība izzāģēja traucējošos un bojātos kokus un talkā nāca arī kooperatīva "Vērgale1" tehnika.

Lasīt vairāk

29.10.2012
Leģendu nakts Latvijas pilīs un muižās

      Tāda nakts ir tikai vienu reizi gadā, oktobra pēdējā sestdienā. Šogad 27.oktobrī Latvijas piļu un muižu durvis bija atvērtas ikvienam. Arī mūsu novadā Vērgales muižas durvis šajā naktī bija atvērtas apmeklētājiem. Bija iespēja redzēt dramatizētu patiesu stāstu par jauniešu – barona fon Štempela un zemnieku meitenes Annas Lazdiņas mīlestību.
Lasīt vairāk

29.10.2012

Bērnu un jauniešu nakts pasākums
 

    19.oktobrī Pāvilostas bibliotēkas darbinieces uz nakts pasākumu aicināja Bērnu/Jauniešu žūrijas dalībniekus. Dalībniekiem mājās bija jāsagatavo uzdevums vai spēle un vakara gaitā jārealizē.

Lasīt vairāk

15.10.2012
ATCEROTIES ZVEJNIEKU KOLHOZU
“Dzintarjūra”
    
    7. oktobrī Pāvilostas novadpētniecības muzejā atmiņās un dziesmās par lepnajiem zvejnieku lomiem gremdējās „dzintarjūrnieki".
  
Lasīt vairāk

15.10.2012
Brauciens ar mazbānīti caur Kurzemi
 
    5. un 6.oktobrī Pāvilostas novadpētniecības muzejā notika filmas „Brauciens ar bānīti caur Kurzemi” prezentācija.
Lasīt vairāk

06.10.2012
Sasniegumi makšķerēšanā!

      2.oktobra rītā Vērgales centra dīķī noķerta 16,260 kg smaga un 1,05 cm gara karpa!
Lasīt vairāk