Otrdiena, 15.06.2021
Vilija, Vits, žermēna, Baņuta

Marts

04.04.2012

 

Ar smaidu pa dzīvi!

      Marta pēdējās darba dienas vakarā, Vērgales kultūras namā, ar labu garastāvokli un anekdoti kabatā pulcējās visi tie, kuri vēlējās gūt pozitīvas emocijas homoršovā „Ar smaidu pa dzīvi”.
     „Humors ir dzīves sastāvdaļa un šovakar mēs varēsim to lietot pa šķipsniņai, vai veselām saujām”- tā vakaru iesāka Velga. Ar skaļiem aplausiem zālē iesoļo komandas, kuras piedalīsies šovā un pagājušā gada laureāti – LABDARĪBAS BIEDRĪBA „MAGONES”, dod komandu piecelties himnas izpildīšanai un karoga ienešanai!
     Šogad šovā startēja 3 komandas, kuras jau iepriekš bija pieteikušas savu dalību – PII „Kastanītis” komanda „TAUPAS PARTIJA”, ar lokomotīvi Normundu Dunkeru priekšgalā, kura jau cītīgi gatavojas Saeimas vēlēšanām un taupa, taupa, taupa... Vērgales pamatskolas vecāku komanda „VIETĒJĀS DELIKATESES” , ar Melno Gulbi (Nauris Novads) priekšgalā, kuri nodejoja deju, izdēja olas, kuras tālāk nodeva žūrijai, lai tās izperētu! Vērgales pagasta pārvaldes komanda „SMĒRĒ BEIGTS” savukārt gatavojās tuvu stāvošajām Pašvaldības vēlēšanām, priekšvēlēšanu programmās solot uzlabot dzīvi pensionāriem, radikāli mainīt sociālo jomu, piedāvājot uzlabotas pārtikas pakas trūcīgajiem, izmaiņas transporta jomā, tūrismā un lauksaimniecībā! Vēl viena komanda, ceturtā, kura tika izveidota šova laikā no skatītāju vidus, jo atradās 5 drosmīgie – „FIKSIE”.
     Kad katra komanda sevi prezentējusi, vakara vadītāji neļauj komandām sēdēt bezdarbībā. Tiek doti dažnedažādi uzdevumi, kuri iesākumā šķiet vienkārši, taču dažkārt neizpildāmi. Kurš gan varēja iedomāties, ka zem uzdevuma „ČAKLĀS ROKDARBNIECES” slēpjas makaronu vēršanas sacensības, kas ir JAPANISE IMAGE, kas būs jādara „JAURAJIEM IEMETĒJIEM”?
     Notika skatītāju balsojums. Pie skatuves bija novietotas 4 konvertas ar komandu nosaukumiem, kurās skatītāji ievietoja savas balsojuma kartītes. Balsojumā uzvarēja skolas vecāku komanda, ar iespēju „pasūtīt VELUX jumta logus”! Pēc rezultātu apkopošanas un žūrijas komisijas apspriedes notika apbalvošana. Visas komandas balvās saņēma kaklarotas – naglas, attiecīgi pēc vietu iedalījuma. Godpilno 1.vietu, titulu „Vakara nagla” un iespēju nākamgad vadīt šovu ieguva komanda „VIETĒJĀS DELIKATESES”!
 
Vita Braže

šova uzvarētāji "VIETĒJĀS DELIKATESES"

 
 
Foto Vita Braže
 
 
 
 
 
 
« Atpakaļ