Sestdiena, 19.06.2021
Nils, Viktors

Marts

31.03.2012
18.reizi uzzied VĒRGALES SNIEGPULKSTENĪTIS!

       23.marta vakarā Vērgales kultūras nams jau 18.reizi vēra durvis vienam no visgaidītākajiem pasākumiem – dziesmu vakaram „VĒRGALES SNIEGPULKSTENĪTIS”.
       Dziesmu vakars tika atklāts ar Noras un Ojāra izpildīto Vērgales himnu. Jau 18.reizi, tātad Sniegpulkstenītis sasniedzis pilngadību, tā svētku uzrunā atzina Vērgales pamatskolas direktors G.Juriks un priekšsēdētāja vietnieks J.Vitrups. Īpašs ciemiņš bija Vērgales pamatskolas krusttēvs Māris Gulbis. Pasākuma norises diena šogad sakrita ar Sniegpulkstenīša krustmātes Mirdzas Sīpolas vārda dienu. Ziedi un muzikāli veltījumi viņai gan no Vērgales pamatskolas skolēniem, gan ciemiņiem no Tārgales pamatskolas, ar kuru vērgalniekiem ir draudzīgas saites jau ļoti ilgu gadu garumā. Jau vairākkārt šo pasākumu kuplina arī mūsu tuvākie viesi no Pāvilostas – vidusskolas 7.-8.kl. popgrupa un ansamblis „Burbulīši”. Pašas jaunākās pasākuma dalībnieces bija Rūta, Aneta un Madara. Kā allaž visplašāk koncertā tika pārstāvēta Vērgales pamatskola. Interesantas programmas bija sagatavojušas 3., 4., un 5..klase, attiecīgi izpildot populāras estrādes dziesmas – „Lielā zive”, „Es skrienu” un „Dzeltenie aizkari”. Jāpiebilst, ka skatītājiem iepriekš tika dotas norādes, kā iesaistīties dziesmu izpildījumā. 6.klases izpildījumā dziesma ar savdabīgu šovu „Sliktie bērni”, kurā izspēlēta aktuāla skolas tēma. Skaļus aplausus un skatītāju simpātijas izpelnījās Maiga Meļķe (Sapņu pārdevējs”), Marta Kalēja („Manas mīļākās lietas”), Lauma Lapiņa („Baltā dziesma”) un Agnis Vītoliņš („Kaija”). Vieni no gaidītākajiem pasākuma dalībniekiem kā vienmēr ir duets Nora un Ojārs, arī Elīza Jegoruškina un Arvis Kurmis. Jāpiebilst, ka Arvis skatītājus šogad pārsteidza ar savu pirmatskaņojumu, pašsacerēto dziesmu, „Ābeļu sniegs”.
      Koncerta noslēgumā vakara dalībnieki no Sniegpulkstenīša krustmātes saņēma saldumus, bet muzikālie pedagogi pateicības.
Vērgales Sniegpulkstenīša krustmāte saka mīļu paldies visiem, kuri piedalījās šajā dziesmu vakarā, bet īpašs paldies skolotājiem un muzikālajiem pedagogiem, kuri koncerta tapšanā ieguldījuši vislielāko darbu!
 
Vita Braže
 
« Atpakaļ