Otrdiena, 16.04.2024
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Maijs

04.06.2012
Velo-moto parāde Pāvilostā

    Šogad, jau otro gadu Pāvilostas pilsētas svētku ietvaros, 19. maijā,  jauniešu iniciatīvu grupa „Motoprieks Pāvilostā” sadarbībā ar biedrību „No idejas līdz attīstībai” organizēja moto-velo parādi. Jau no plkst. 11:00 pilsētas stadionā parādei reģistrējās braucēji - 32motovienības un ~ 90 riteņbraucēji. Motociklisti bija atbraukuši no dažādām pilsētām un pasākums kopumā izvērtās ļoti interesants. Arī laika apstākļi bija ideāli moto un velo braucējiem. Vecākie retro-motocikli bija Edgaram Dadzim IŽ-49(1956.g.), Artim Reimanim TULA T-200 (1958.g.), Arnoldam Eglem JAWA-250 (1961.g.) Tie, kuri notiekošo vēroja, solīja nākamgad parādē piedalīties jau kā dalībnieki.
    Pēc parādes, izturīgākie izveidoja 5 komandas un piedalījās moto orientēšanās sacensībās pa Pāvilostas novadu. Kopā bija jāmēro ~135km, gan par asfaltētiem ceļiem, gan grantētiem ceļiem un jāatrod 8 kontrolpunkti. Pirmo vietu izcīnīja liepājnieku komanda "Jawieši" (Jānis Čanders, Kristaps Tabūns un Jānis Vecbaštiks), 2.vietu izcīnīja kuldīdznieku komanda "Karstās ķēdes" (Artis Reimanis un Uģis Martinsens) un 3.vietu izcīnīja ventspilnieku komanda "Ventspils fiksā ručka" (Ritvars Jansons un Jānis Bergmanis).
Pēc orientēšanās pie Pāvilostas novadpētniecības muzeja notika uzvarētāju apbalvošana un dalībnieki varēja mieloties ar siltām, tikko kūpinātām vējzivīm.
    Liels paldies visiem kontrolpunktos atbildīgajiem – Vērgales muzeja vadītājai M.Sīpolai, Ziemupes veikala darbiniecēm, Akmensraga bākas uzraudzei Tatjanai un jauniešiem. Paldies braucējiem, kuri piedalījās un atrada laiku atbraukt pie mums!
    Remontējiet močus, spodriniet riteņus un uz tikšanos nākamgad Pāvilostas pilsētas svētkos!

Edgars Eduards Kristapsons un „ Motoprieks Pāvilostā”
« Atpakaļ