Pirmdiena, 27.03.2023
Tālrīts, Gustavs, Gusts

Februāris

29.02.2012

Vērgales pamatskolā „Raibā modes stilu nedēļa”
 
      No 13. – 17.februārim Vērgales pamatskolā notika „RAIBĀ MODES STILU NEDĒĻA”, kuras idejas autore ir skolotāja Daina Magone.
      Katrai dienai tika izdomāta tēma un skolēni, vadoties pēc tās, attiecīgi tērpās šajās dienās un piemeklēja atbilstošus aksesuārus.
Pirmdiena – „Retro un trakā modes stilu diena”
Otrdiena – „Sarkanā – mīļā diena”
Trešdiena – „Čību un zeķu diena”
Ceturtdiena – „Cepuru un lakatiņu diena”
Piektdiena – „Frizūru un rotu diena”
     Skolotāja D.Magone stāsta, ka šī ideja radusies pavisam nejauši. Šī mācību gada sākumā katras klases audzinātājs izlozēja, uz kādiem svētkiem būs jādekorē skola. Viņai tikusi Valentīndiena, taču nav pie tā apstājusies un radusies ideja, ne tikai 14.februārī, bet visu nedēļu darīt ko interesantu. Tā arī tika noorganizēta „Raibā modes stilu nedēļa”. Jāpiebilst, ka ne vien skolēni, bet arī skolotāji šajā nedēļā bijuši ļoti aktīvi un piedalījušies, taču līdere no skolotāju vidus bija 4.klases audzinātāja Inese Razma. Skolēni ar lielu interesi gaidījuši, kā būs tērpušies skolotāji. Organizatorei, skolotājai D.Magonei, pašai vislabāk patikusi „Sarkanā – mīļā diena”, jo skolēnu un skolotāju apģērbos dominējošā bijusi sarkanā krāsa, visas dienas garumā skolā darbojies Valentīndienas pasts un prieks par skolas vestibilā izveidoto sarkano siržu koku. „Čību un zeķu dienā” pārsvaru tomēr guva čības, rotātas ar krāsainiem pušķiem, dažādiem zvēriņiem un pat ar čiekuriem! „Cepuru un lakatiņu dienā” dominējošās bija dažādas galvassegas – rūķu cepures, sombrero, platmales, ausaines un vēl un vēl. Pēc redzētā var secināt, ka diena, kurā bērni visvairāk varēja izpausties bija „Frizūru un rotu diena” un bērnu izdoma tiešām ir ļoti plaša. Auskari, krelles un citas rotas visdažādākajās krāsās un formās. Bet frizūras, tās nu gan bija kaut kas! Zirgastes, copes, bizes un bizītes, taču gribas pieminēt arī pašas oriģinālākās frizūras. 7.klases meiteņu galvas rotāja dažādas parūkas, 1.klases zēnu mini zirgastītes un Martas un Agneses kopējā bize. Abas meitenes visu dienu bija spiestas pastaigāties kopā, jo abām taču ir kopīga bize. Meitenes gan apgalvoja, ka tas ir samērā vienkārši!
           Ir gandarījums par paveikto un jau pavisam drīz skolā notiks labāko apbalvošana.
Vita Braže
 
 
 
« Atpakaļ