Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Februāris

15.02.2012

Zem Valentīndienas debesīm

          10.februāra vakarā Vērgales kultūras namā uz koncertu „Zem Valentīndienas debesīm” ielūdza Marta un Guntars.

         Kultūras nama foajē katrs pasākuma apmeklētājs saņēma piespraudīti sirds formā, konfekti ar Valentīndienas simboliku, bet uz papīra lapiņas bija jāuzraksta savs vārds, lai vakara noslēgumā varētu izlozēt šī gada Valentīnu.
        Koncertā uzstājās gan pašmāju mākslinieki, gan viesmākslinieki. Īpašs prieks ir par grupu „Kāda runa”, kurā muzicē mums jau labi pazīstamie vērgalnieki Elīza un Arvis. Patīkamus muzikālus mirkļus sagādāja vērgalniece Nora Kurme, mīļa atkalredzēšanās ar Mirdzu Grauduži, Argentīnas tango dejotāji, tautisko deju kolektīvs no Liepājas „Jumītis”, vijolniece no Liepājas un Vērgales pamatskolas meiteņu ansamblis. Ar dziesmu „Lūgums” klausītājus iepriecināja vakara vadītāja Marta Aniņa. Taču mākslinieks, kuru klausītāji sagaidīja ar milzīgām ovācijām bija Ivo Fomins.
       Pēc koncerta tika kronēti šī gada Valentīns un Valentīna. Valenīnas gods un kronis tika Lilijai KUZŅECOVAI, bet gada Valentīns ir Māris VĒRNIEKS!
       Noslēgumā tika sumināti pasākuma dalībnieki un Noras Kurmes pavadījumā izpildīta Vērgales himna. Lai piepildās vakara vadītājas Martas teiktais: „Dzīve ir skaista!”
Vita Braže
« Atpakaļ