Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

Decembris

10.12.2012
IEDEDZ EGLI KOPĀ AR PREZIDENTU

    6.decembrī Štokmņu ģimene no Pāvilostas kopā ar citām 20 Valsts prezidenta uzaicinātām ģimenēm no Latvijas novadiem piedalījās svinīgajā pasākumā Melngalvju namā, kur Rīgas pils remonta laikā ir prezidenta rezidence. Pēc tam Rātslaukumā kopā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu iededza Ziemassvētku egli.
     Pāvilostas novada pašvaldība, izvirzot šim pasākumam Štokmaņu ģimeni, raksturojusi to kā krietnu, strādīgu, atsaucīgu piecu bērnu ģimeni. Tēvs - Gatis, mamma - Inese, dēli Dāvis (17 gadi), Jānis (11 gadi) un Andris (9 gadi), meitas Kate (13 gadi) un Agate (6 gadi). Tēvs Gatis veiksmīgi vada uzņēmumu SIA „ IGA 4" un kā sponsors atbalsta kultūras aktivitātes. Gatis ir novada domes deputāts.
    Štokmaņu ģimenes bērni mācās Pāvilostas vidusskolā, bet vecākais dēls Dāvis - Saldus tehnikumā. Bērnos ieaudzināta patstāvība un ģimenes kopā būšanas tradīcijas.
    Štokmaņu ģimene ir aktīva sabiedriskās dzīves atbalstītāja. Gan vecāki, gan bērni darbojas pašdarbības kolektīvos un piedalās pilsētā rīkotajos pasākumos un aktivitātēs. Mamma Inese dzied Pāvilostas pilsētas sieviešu korī, bet tētis Gatis dejo vidējās paaudzes deju kolektīvā „Vērgalīte" un darbojas Pāvilostas amatierteātrī. Bērni apmeklē Pāvilostas Mūzikas skolu, dejo gan deju kolektīvos, gan dzied vokālajā ansamblī.

MARITA HORNA
Foto no Valsts prezidenta kancelejas arhīva

 

« Atpakaļ