Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Oktobris

02.11.2011
Pāvilostas amatierteātrim -
5 gadu jubileja
 
       29.oktobrī ar divu stundu garu pasākumu „ Ap Jāņiem Mārtiņos” Pāvilostas kultūras nama amatierteātris nosvinēja savas darbības piecu gadu jubileju. Domāju, ka skatītājiem nebija garlaicīgi, jo gribējām parādīt no katras mūsu izrādes pa fragmentam. Vēl pēc pieciem gadiem tas jau vairs nebūs iespējams, jo izrāžu skaits būs dubultojies. 
Lasīt vairāk

10.11.2011
„Un neaptverami laika upe gadus nes...”
 
      27.oktobrī Vērgales pagasta pensionāri pulcējās uz ikgadējo pensionāru pēcpusdienu. Laiks rudenīgs, tomēr jauks un no pagasta malu malām sanāk un sabrauc seniori, lai pēc gada pārtraukuma atkal satiktos.
Lasīt vairāk

10.11.2011
Savs BMX čempions
 
       Pāvilostniekam Aivim Bērzniekam ir tikai septiņpadsmit gadu un jau ievērojami sasniegumi riteņbraukšanas sportā.
Lasīt vairāk

21.10.2011
VĒRGALES PII "KASTANĪTIS” 
ATVĒRTO   DURVJU DIENA
 

        Vakar, 20. oktobrī , mūsu bērnu dārza durvis laipni bija atvērtas visiem bērnu  vecākiem.  Skolotāji savās grupās rādīja atklātās nodarbības. Vidējās grupiņas bērnu vecāki varēja vērot matemātikas nodarbību, 5.gadnieku vecāki - integrēto nodarbību „Ezīši mežā” un 6 gadnieku vecāki integrēto nodarbību „Cipari rudenī”. Jaunākās grupas vecākiem bija iespēja savu lolojumu ikdienas dzīvi bērnudārzā aplūkot slaidos.

Lasīt vairāk

19.10.2011
Skolotāju pēcpusdiena Vērgalē
 
            11.oktobrī Vērgales pamatskolas direktors G.Juriks ielūdza bijušos pamatskolas skolotājus – tagadējos pensionārus uz viņiem veltītu pēcpusdienu.
            Aicināti bija visi tie bijušie pedagogi, kuri no Vērgales pamatskolas aizgājuši pensijā. Un tādi ir 10. Direktors sagaidīja un sveica tos 7, kuriem bija iespēja ierasties.
 
Lasīt vairāk

10.11.2011
Bērnu žūrija Vērgalē
 
      Jau iepriekšējā izdevumā informējām, ka Vērgales pamatskolā darbu uzsākusi „Bērnu žūrija”. Šogad grāmatas lasa 52 eksperti. Un tas ir daudz – vairāk kā puse no pamatskolas skolēnu skaita. Laiks rit, grāmatas ceļo no viena lasītāja pie otra, bet 7.oktobrī Ziemupes tautas namā notika „Bērnu žūrijas” gadskārtējais nakts pasākums.
Lasīt vairāk

04.10.2011
LAI   BŪTU   VESELI   ZOBIŅI !
 
      4.oktobrī   pie  mums, Vērgales pagasta pirmsskolas izglītības iestādē  „ Kastanītis”, atbrauca Kurzemes reģionālā Mutes veselības centra darbinieces. Bērniem tiek pārbaudīti zobiņi.
Lasīt vairāk

04.10.2011
DZIEDOŠAJAM SENIORU ANSAMBLIM „VAKARVĒJŠ” – 10!
 
      Pašā skaistākajā rudens dienā, arī Starptautiskajā veco ļaužu dienā – 1.oktobrī – Vērgales kultūras nama senioru ansamblis „Vakarvējš” ielūdza savus dziedošos un dejojošos draugus, skatītājus un atbalstītājus uz savu jubilejas koncertu.
Lasīt vairāk