Otrdiena, 06.12.2022
Niklāvs, Niks, Nikolajs

Jūlijs

01.08.2011
VPDK ,,VĒRGALĪTE,, 25 GADU JUBILEJA
 
          23. jūlijā Vērgales pagasta Muižas parkā Vērgales vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vērgalīte" ar vērienīgu koncertu "Māku diet, māku lēkt, māku dančus ritināt" kopā ar septiņiem draugu kolektīviem no Ogres, Jelgavas, Aizputes, Pāvilostas  un Liepājas svinēja savu 25. pastāvēšanas gadskārtu.
         Koncerta dalībniekus Vērgalē vispirms gaidīja orientēšanās sacensības, kuru galvenais organizators bija Jānis Bethers. Pēc sātīgām pusdienām, kuras bija sarūpējušas Vērgales skolas pavāres, dejotājiem notika mēģinājums, kur tika izmēģinātas visas 30 dejas, kuras pēc tam priecēja skatītājus vakara koncertā. Koncerta programmu bija sagatavojusi deju kolektīva ,,Vērgalīte,, mākslinieciskā vadītāja Kristīne Jaunbrūna kopā ar Vērgales kultūras nama vadītāju Velgu Freimani, kura arī brīnišķīgi un sirsnīgi vadīja koncertu.
Jubilejas vakars turpinājās ar lustīgiem dančiem  zaļumballē kopā ar ansambļa ,,Tomēr jāpadomā,, muzikantiem Sanitu Cāli un Renāru Juzupu.
       Paldies visiem dejotājiem, skatītājiem, atbalstītājiem un sveicējiem par sirsnīgajiem aplausiem, uzmundrinošiem vārdiem un laba vēlējumiem! Tiekamies nākošajos svētkos!
 
 
Ineta Brensone un Māris Ališauskis
VPDK,,Vērgalīte,,dejotāji

« Atpakaļ