Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Februāris

KAMĒR ŠALKS JŪRA,

   PĀVILOSTĀ DZIEDĀS UN DEJOS

Ar skanīgām dziesmām un jautriem deju soļiem piepildītā koncertā, 26.februārī  Pāvilostas kultūras nama sieviešu koris svinēja savu 50 gadu jubileju, bet vidējās paaudzes deju kolektīvs – desmitgadi.

 

 

Vizītē Smiltenes novadā

           Pēc Smiltenes novada domes ielūguma, pašvaldības pārstāvji 18.februārī devās darba braucienā uz Smiltenes novada pašvaldību.

       Pie domes mūs sagaidīja Smiltenes novada domes priekšsēdētajs Ainars Mežulis. Priekšsēdētājs iepazīstināja ar domes pārvaldes darbiniekiem un pastāstīja par domes darba struktūru, par novada dzīvi pēc reformas.  Uzzinājām par jaunā novada ģerboņa izveides principiem, par reālu darbinieku atbrīvošanu no darba pagastu pārvaldēs.  Šobrīd reformas tiek veiktas kultūras iestādēm, jo viņu darbu turpmāk pārraudzīs un vadīs jaunizveidotā kultūras nodaļa. (Lasīt vairāk)

 

 

 Notikusi sarptautiskā tūrisma izstāde "Balttour2011"   

       Kā    katru   gadu    februāra   mēnesis   ir   laiks,  kad    tiek rīkota starptautiskā   tūrisma   izstāde   „Balttour 2011”.  Arī  šogad  tajā   tika pārstāvēts   un   prezentēts   Pāvilostas   novads.  Izstādē   startējām  ar 2010. gadā izveidoto bukletu „Pāvilostas novads”. Lai gan tūristi un citi apmeklētāji    jau    iepazinuši  mūsu   bukletu  un   iespējām   atpūsties   Pāvilostas    novadā,     tomēr   varējām     šogad     piedāvāt   arī    ko  jaunu. (Lasīt vairāk)

 

Mežniecības darbinieku ciemošanās pirmsskolā "Dzintariņš"

           Kā labāk palīdzēt stirniņām ziemā? Kā labāk izprast meža dzīvnieku   uzvedību?  Kas  interesants  notiek  mežā?  Lai   vairāk uzzinātu,  nolēmām  uzaicināt  pie  mums  ciemos  divus  par  meža dzīvniekiem zinošus cilvēkus – mežzini Andri Zaļkalnu un mežsargu Oskaru Vērnieku. (Lasīt vairāk)

  

 Pāvilostas bērndārzā notika

"Mazais gudrinieks"

          Gripas un citu vīrusu laikā lielākā daļa pirmsskolnieku šajā ziemā bijuši stipri un neuzņēmīgi pret šīm slimībām. Par bērnu izturību priecājamies. Un laikā, kad skolā bija karantīna, pirmsskolas izglītības iestādē „Dzintariņš” 31. janvārī 5 – 6 gadus vecajiem bērniem notika atjautības, zināšanu un veiklības rīts „Mazais Gudrinieks.”

          „Vāverēnu” un „Rūķīšu” grupas audzēkņi pulcējās bērnu dārza zālē, kur galvenais žūrijas pārstāvis bija Mikimausis Žanis. Viņam, protams, palīdzēja skolotājas Aija Gertsone, Elga Deviņa un Gunita Delijeva. (Lasīt vairāk)

  

Valentīndienas ballīte bērnudārzā "Dzintariņš" 

               Tuvojoties   Valentīna   dienai,   pirmsskolas   izglītības  iestādē „Dzintariņš” bija iegriezusies „Mīlestība”. Klejodama pa pasauli no sirds uz sirdi, viņa iepazinusi daudz un dažādas sirdis – drošsirdīgas, mīkstas, greizas, cēlas, zelta un arī aukstas sirdis.   Bērni centās pastāstīt, kādi ir cilvēki, kam pieder šādas sirdis un tad, kad bija noskaidrojuši, ka aukstu, ledainu sirdi nevēlas neviens no klātesošajiem un arī nenovēl nevienam citam tādu, sākās jautra, jo jautra ballīte. (Lasīt vairāk)

 

 

                   Valentīndienas prieks Vērgalē

          Ar sirsniņām rotātā Vērgales kultūras nama zāle visus gaidīja uz Valentīndienai   veltīto   vakaru.   Izbrīnu  radīja   divas  kastītes. Katram atnācējam   vajadzēja   uzrakstīt   savu   vārdu   un   zīmīti   iemest  šajā sirsniņkastītē. Koncertu patiesi mīļi un sirsnīgi ar jaukajām etīdēm kopā savija vakara vadītāji Marta Aniņa un Guntars Almanis. (Lasīt vairāk)