Otrdiena, 28.09.2021
Sergejs, Svetlana, Lana

Decembris

19.12.2011

     Bieži ciemiņi -  rakstnieks Ēriks Kūlis un aktieris Jānis Kuplais

       Bieži ciemiņi Pāvilostas bibliotēkā ir rakstnieks Ēriks Kūlis un aktieris Jānis Kuplais. Rakstnieks latviešu lasītāju auditorijā ir iecienīts kā labs stāstnieks nu jau gluži vai pusi gadsimta (pirmā publikācija 1962.gadā). Latvijā izdoto darbu krājumā vairāk kā 30 grāmatu pieaugušajiem un bērniem. Viņa prozas meistara stils saista ar valodas ritējumu, episki tvertu ikdienas dzīves skatījumu, konkrētību, interesantu raksturu tēlojumu un patīkami ironisku stāstītāja skatījumu uz pasaulē notiekošo.
       Decembra sākumā viesojoties bibliotēkā iepazīstināja ar jauno grāmatu „ Mana Anete mersedesā” un citiem darbiem, to fragmentus lasīja aktieris Jānis Kuplais.
     Šajā tikšanās reizē rakstnieks Pāvilostas bibliotēkas lasītājiem uzdāvināja grāmatu „ Mūsu mīlestības krāsas”. Rakstnieka grāmatas ir ļoti pieprasītas bibliotēkā.
     Arī šo mūsu novadnieka Ērika Kūļa darbu, tāpat kā viņa daiļradi kopumā, caurstrāvo neizsīkstoša labestība un vitalitāte, sirsnīgs un neaizskarošs humors, aizraujošs sižets, cilvēciski un dabiski tēli. Ēriks Kūlis sarakstījis vairāk nekā 30 grāmatas.
 

« Atpakaļ