Svētdiena, 02.04.2023
Imgarde, Irmgarde

Bērnu un Jauniešu centrs

PĀVILOSTAS NOVADA BĒRNU UN JAUNIEŠU CENTRS
 

Adrese:

Stadiona iela 6 (ieeja no sētas puses), Pāvilosta, Pāvilostas novads, LV-3466

e-pasts: bjc@pavilosta.lv

 

centrs atsāk darbu ar 2020.gada 1.septembri

Centrs atvērts:

P. 13:00 - 17:00

O. 13:00 - 17:00

T. 13:00 - 17:00

C. 13:00 - 17:00

Pk. 12:00 - 16:00

 

 

CENTRA NOLIKUMS


 

"BĒRNU UN JAUNIEŠU CENTRS" VADĪTĀJA VEIKUSI

 

APTAUJU PAR IESTĀDES DARBU!

APTAUJAS REZULTĀTI

 


Zvejnieksvētki Pāvilostā 2018

 

   Arī šogad Pāvilostas Bērnu un jauniešu centra jaunieši 14.jūlijā, piedalījās Pāvilostas  Zvejnieksvētku organizēšanā. Mūsu uzdevums bija sagatavot sportiskās aktivitātes gan mazajiem svētku apmeklētājiem, gan pieaugušajiem.

   Nelielā darba grupa tikās vairākas dienas nedēļu iepriekš, lai sagatavotu 5 atrakcijas bērniem- puzzli ar kuģi, dārgumu meklēšana, trāpīšana mērķī ar švammēm, zivtiņu makšķerēšana, kā arī lielākās smilšu pils celšana, kā arī 5 sporta disciplīnas pieaugušajiem komandās- virves vilkšana, zābaka trāpīšana mērķī, riņķa mešana, laivas vilkšana, kā arī spēka pārbaude, kurā bija jātur divi spaiņi ar ūdeni uz laiku.

     Pateicoties labajam laikam, kā arī apmeklētāju pietiekami lielajam skaitam, varam teikt, ka mums izdevās viss iecerētais un kopīgi padarījām savu darbu kā nākas. Bērni bija priecīgi par visām atrakcijām, jo varēja gan izkustēties, gan kārtīgāk padomāt, bet pieaugušie parādīt savu spēku un izturību pārējiem. Gan bērni, gan pieaugušie saņēma balvas par labi paveikto darbu, kuras bijām sagatavojuši gandrīz visiem svētku apmeklētājiem, bet brīvprātīgo darba grupa saņēma brīvbiļetes uz Zvejnieksvētku lielo balli vakarā.

    Pāvilostas Bērnu un jauniešu centra vadītāja Terēze Cābele vēlas pateikties par ieguldīto darbu viņas darba grupai - Martai Ločmelei, Madei Jetei Jancei, Samantai Sļesarenko, Ilvai Bunkai un Kristeram Kļaviņam. Tiekamies nākamajā gadā.

 

 

 

Pāvilostnieki gūst trešo vietu Talsu jauniešu dienā

 

  2018. gada 17. marta saulainajā rītā Pāvilostas Bērnu un jauniešu centra dalībnieki pulcējās, lai ar savu pozitīvo enerģiju dotos uz Talsiem, kur divpadsmito reizi norisinājās jauniešu diena „Kompass uz 100”.

   Piesakoties jauniešu dienai un par godu Latvijas valsts simtgadei, katrai organizācijai bija jāizlozē kāda latviešu filma vai multfilma. Pāvilostas jaunieši izlozēja filmu "Kapteiņa Enriko pulkstenis". Atbilstoši izlozētajai tēmai, komandai bija jāsagatavo mājas darbs – jāsagatavojas parādei, apģērbjoties kā filmas varoņiem un jāsagatavo laukums, kurā pastāstīt par sevi un vēlāk uzņemt citas komandas un vadīt sevis sagatavoto spēli. Bija arī jāsagatavo plakāts Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai.

    Dienas programmā pirmā bija komandu parāde jeb „ceļotāju sasveicināšanās”, pēc kuras sekoja komandu aktivitātes „filmu drudzis” – katra komanda pildīja citu organizāciju sagatavotos uzdevumus, kurus vienoja viena tēma – Latvija. Bija jāzina daudz – ģeogrāfija, tautasdziesmas, filmas, mūzika, vēsture un daudz kas cits par mūsu valsti. Šie uzdevumi deva iespēju iepazīties ar citiem jauniešiem, kļūt saliedētākiem ar savu komandu un arī vairāk uzzināt par mūsu Latviju.

    Turpinājumā sekoja sadarbības aktivitātes. Dienas aktivitātē „spēka zīmju saplūšana” katram jaunietim vajadzēja apvienoties vienā komandā ar citu organizāciju jauniešiem. Ar savu jauno komandu aktivitātē „radio aptauja” bija jāveido priekšnesums atbilstoši tai piešķirtajai latviešu dziesmai. Šī dienas daļa ļāva iepazīties un iemācīties komunicēt ar citiem jauniešiem, kas bija ļoti interesanti.

    Visu pasākumu vadīja atraktīvais Ingus Stauģis, kurš pēc visām aktivitātēm dalībniekus un viņu konsultantus iegrieza raitā deju virpulī, pasniedzot zumbas stundu.

    Dienas noslēgumā dalībneiki tika aicināti uz konkursa „Citāds pipars” laureātu koncertu, pēc kura sekoja pasākuma satraucošākā daļa – apbalvošana. Katrs mājas darbs un katra uzdevuma izpilde tika vērtēta. UN SUMMĒJOT VISU KOPĀ, PĀVILOSTAS BĒRNU UN JAUNIEŠU CENTRS starp 23 komandām IEGUVA 3.VIETU!

   Jauniešu diena noslēdzās ar mūziķu "The Ludvig" un "Edavārdi" uzstāšanos, pēc kurām sekoja diskotēka ar DJ Tomu Grēviņu.

   Pāvilostas Bērnu un jauniešu centra komanda saka paldies mūsu vadītājai Terēzei Cābelei par atbalstu! Paldies sakām arī visiem, kas palīdzēja pilnvērtīgi sagatavoties šai dienai!  Un paldies arī jauniešu apvienībai TAS.ES par sarīkoto pasākumu! Gaidiet mūs nākamgad!

 

Pāvilostas bērnu un jauniešu centra dalībniece

Kristiāna Šeiko

 

Foto no dalībnieku personīgā arhīva

 

Pāvilostnieki gūst 1. vietu Nīcas jauniešu dienā

 

     2018. gada 10. februārī  Pāvilostas Bērnu un jauniešu centrs jau no paša rīta devās uz Nīcu, lai piedalītos Nīcas jauniešu dienā.

    Kā jau katru gadu, pasākums tika atklāts ar dalībnieku sagatavotajiem priekšnesumiem. Šogad tēma bija “Mīlestība dažādās valstīs”. Mūsu valsts, pēc izlozes, bija Krievija. Likām lietā mūziku, deju, aktiermākslu un humoru, kā rezultātā priekšnesums izdevās lielisks. Par katru priekšnesumu pašiem jauniešu dienas dalībniekiem bija iespēja balsot, lai dienas beigās noskaidrotu uzvarētājus.

    Dienas gaitā bija lekcija, kuras lektors bija Uģis Kuģis, kurš runāja par mūsdienu jauniešu problēmām, ko mums atņem tehnoloģijas, kā kļūt brīviem no tām, kā cienīt sevi un citus. Principā, dzīves gudrības par to, kā dzīvot.

    Norisinājās arī tikšanās ar “Wild Bananas” puišiem, kuri stāstīja, kā ir iespējams ceļot, netērējot kaudzi naudas, ka vajag būt drosmīgiem, uzdrīkstēties un riskēt. Puiši bija sagatavojuši lielisku piemēru – uz skatuves palūdza uzkāpt diviem cilvēkiem. Viena no tām bija mūsu organizācijas dalībniece Liene, kura par uzdrīkstēšanos vienkārši dāvanā saņēma T-kreklu. Viss sākas, izkāpjot no savas komforta zonas!

   Pēc  lekcijām sekoja komandu un individuālās sportiskās aktivitātes Nīcas sporta hallē.  Tajās dalībnieki varēja demonstrēt savu komandas garu, veiklību, izturību un precizitāti. Par katru uzdevumu tika skaitīti punkti. Saskaitot sportiskajās aktivitātēs gūtos punktus ar priekšnesumā gūtajām balsīm, tika noskaidroti šī gada uzvarētāji. Tie bijām mēs – Pāvilostas Bērnu un jauniešu centrs!

    Pēc sportiskajām aktivitātēm, bija sagatavots pārsteiguma koncerts ar „X Faktora uzvarētāju” Arturu Gruzdiņu, kurš ar savu balsi spēja radīt saviļņojumu ikkatrā klausītājā. Pēc koncerta bija iespēja ar dziedātāju uztaisīt kopīgu foto un saņemt viņa autogrāfu.

    Vakara turpinājumā sekoja brīvais laiks, lai dalībnieki sagatavotos vakara noslēgumam – ballei, kuru spēlēja fantastiskie Rucavas muzikanti, pēc kuras ar labu garastāvokli, lielu prieku un godalgoto 1. vietu devāmies mājās.

    Pāvilostas Bērnu un jauniešu centrs saka milzīgu paldies mūsu vadītājai Terēzei Cābelei un Daigai Cābelei, kuras ieguldīja savu laiku un darbu, lai palīdzētu mums sagatavot priekšnesumu un lai mūs motivētu! Paldies sakām arī Nīcas jauniešu centram par sagatavoto pasākumu! Tiksimies nākamgad!

 

Pāvilostas bērnu un jauniešu centra dalībniece Kristiāna Šeiko

 

Foto no dalībnieku personīgā arhīva