Sestdiena, 18.05.2024
Inese, Inesis, ēriks

Mātes diena

 

"Dzintariņa" audzēkņi
sniedz koncertu Māmiņas dienā
 
     2013.gada 10.maijā, Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādes „Dzintariņš” bērni savas māmiņas Mātes dienā sveic, dāvinot tām koncertu. Gan mazi, gan lieli, gan vidēji – visi dzied un dejo no sirds, lai iepriecinātu. Kas gan var būt labāks par smaidu māmiņas sejā un prieku māmiņas acīs! Ja ar māmiņu kopā priecājas arī tētis, vecmāmiņa un vectētiņš, tad ir tik līksmi ap sirdi.

 

Pāvilostas bērnudārza

MĀMIŅAS DIENAS koncerts

 

   2012.gada 11. maijā, Pāvilostas kultūras namā izskanēja Pāvilostas bērnudārza audzēkņu Mātes dienas koncerts. Bērni bija ļoti gatavojušies un sniedza lielisku dāvanu gan māmiņām, gan tētiem, kā arī pa kādai asarai nobira gan vecmāmiņām, gan vectētiņiem.

 


MĀMIŅAS DIENA PĀVILOSTAS BĒRNU DĀRZĀ
            
      Ziedošais pavasaris sākas ar skaistiem un gaidītiem svētkiem – Māmiņas dienu.
  2011. gada 6. maija pēcpusdienā Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādes „Dzintariņš” bērni priecēja māmiņu, vecmāmiņu un pārējo skatītāju acis un sirdis – centīgi un sirsnīgi izpildot savus priekšnesumus.
            Paši mazākie - „Saulītes” grupas bērni draiskojās un darbojās priekšnesumā „Zaķīšu pirtiņa”, turklāt Petra Perella Griškēviča deklamēja dzejoli un kopā ar māsu Alisi Aleksandru dziedāja. Lai pašu mazāko bērnu priekšnesums izdotos lieliski, par to rūpējās skolotāja Inese un skolotājas palīdze Gita.
            „Taurenīšu” grupas bērni skaisti un organizēti uz skatuves izdejoja I. Kalniņa dziesmu „Princesīte un trubadūrs”, bet Patrīsija Vanesa Rudzīte un Gabriela Vagotiņa Vagule runāja dzejoļus. Bērnus atbalstīja un iedrošināja skolotājas Rita un Inga, skolotājas palīdze Dace.
            Draiskā „Vāverēnu” grupa patstāvīgi izpildīja priekšnesumu „Putnu koris”, bet dzejoli deklamēja Agate Štokmane, Santa Ozoliņa, Ramona Tīna Rolmane un Valters Videnieks. Viņus iedrošināja skolotāja Ligita un skolotājas palīdze Dina.
            Čaklā „Rūķīšu” grupa kopā ar skolotāju Elgu un skolotājas palīdzi Ausmu izpildīja priekšnesumu „Krāsaini sapņi” – pārsteidzot visus ar krāsu lietu un košajiem burbuļiem. Dzejoļus skaitīja Jānis Ūdriņš, Marta Kronberga un Elizabete Kiričenko.
            Lai sagatavotu interesantus un atraktīvus priekšnesumus, lielu darbu ieguldījušas mūzikas skolotāja Aija un deju skolotāja Ligita. Paldies!
            Bet koncerta noslēgumā visus klātesošos uzrunāja mīļā un sirsnīgā V. Vētras dziesma „Māmiņai”, kuru izdziedāja Pāvilostas sieviešu korī dziedošās māmiņas un pedagogi, kopā ar bērniem. Ģitāras pavadījumu izpildīja Petras un Alises māmiņa Ingūna Griškēviča, bet par vijoles jauko skanējumu rūpējās Madara māmiņa Dace Bērzniece un to izpildīja bijusī pirmsskolas audzēkne Aivija Dima. Paldies par jauko sadarbību!
            Klātesošie varēja vērot bērnu izaugsmi – mazo bērnu draiskulības un jau lielāko bērnu spējas, patstāvību, attīstību, atraktivitāti un drosmi demonstrēt priekšnesumus. Cik droši bērni tver mikrofonu, dzied, dejo un deklamē.
            Paldies visiem, kas piedalījās ar savām idejām un atbalstīja šo pasākumu, lai tas izdotos tik jauks un krāsains!
            Paldies kultūras nama atsaucīgajiem darbiniekiem!
Pirmsskolas skolotāja Inese Ermsone