Pirmdiena, 29.05.2023
Raivis, Raivo, Maksis

Projekti


VAS „Hipotēku un zemes banka” projekta Klientu klubs „Mēs paši”
projektu konkursā realizēts projekts
Dzīves kvalitātes uzlabošana Pāvilostas bērniem”
 
   Pāvilostas pilsētas bibliotēka sadarbībā ar Pāvilostas novada pašvaldību realizēja VAS „Hipotēku un zemes banka” projekta Klientu klubs „Mēs paši” projektu konkursā atbalstītu projektu „Dzīves kvalitātes uzlabošana Pāvilostas bērniem”.
  Projekta mērķis bija nodrošināt drošu veselīga brīvā laika pavadīšanas iespējas pirmsskolas vecuma un jaunāko klašu bērniem, ierīkojot un iekārtojot bērnu rotaļu un atpūtas istabu Pāvilostas bibliotēkā. Veicināt bērnu iztēles radošo spēju attīstību. No agras bērnības veidot un nostiprināt mazo apmeklētāju lasīšanas iemaņas.
  Projekta ietvaros tika apmēbelēta un labiekārtota bērnu rotaļu istaba Pāvilostas bibliotēkā, saskaņā ar Karīnas Lieljukses izstrādātu dizainu. Mēbeles no koša krāsu lamināta izgatavoja SIA „Mežavots”, galdnieks Guntis Šēns. Tika iegādātas jaunas spēles, rotaļlietas, „pufi” sēdēšanai, ka arī no korķa materiāla, piedaloties maziem lasītājiem, tika izgatavota korķa siena grāmatas formā. 14. decembrī notiks bērnu rotaļu istabas svinīgs atklāšanas pasākums.
   Mēbeļu izgatavošana izmaksāja LVL 900.00, no kuriem VAS „Hipotēku un zemes banka” atbalstīja LVL 400.00, Pāvilostas novada pašvaldības kultūras un izglītības finansēšanas konkursā tika iesniegts projekts ”Bērnu rotaļu un aktīvās atpūtas telpa Pāvilostas bibliotēkā” un saņemts finansējums LVL 370.00. Spēles, sēžamie „pufi”, korķa tāfele u.c. lietas tika iegādātas par bibliotēkas budžeta līdzekļiem.

no krāsaina lamināta izgatavotās mēbeles

 

no korķa materiāla izgatavota tāfele- piespraužama siena grāmatas veidā 

atpūtai iegādāti sēžamie "pufi"

 


 

Bibliotēka katru gadu iesaistās dažādos projektos:

  • Mērķprogramma "Lasīšanas veicināšana un bibliotēku pakalpojumu bērniem attīstīšana".
  • Mērķprogramma "Jaunu grāmatu un citu izdevumu iegāde publiskajām bibliotēkām".
  • Realizēti projekti ”Rakstnieki tuvplānā” un „Mākslinieki tuvplānā".
  • Kurzemes kultūras programmas atbalstīts projekts „Grāmatu varoņi atdzīvojas”.