Svētdiena, 02.04.2023
Imgarde, Irmgarde

2010.gads

 BĒRNU ŽŪRIJAS PASĀKUMS
             
    29.oktobrī Pāvilostas bibliotēkas Bērnu žūrijas eksperti bija sanākuši kopā. Šis ekspertiem bija ļoti izzinošs pasākums un neliels pārbaudījums par izlasītajām grāmatām. (Lasīt vairāk)
 
 
 

Ķirbju izstādes " Dižoga- ķirbis "
atklāšana Pāvilostas bibliotēkā
 

 
 Tikšanās ar grāmatas " Jūras zemē Latvijā "
autoru Rimantu Ziedoni
            Valsts Kultūrkapitāla fonda Kurzemes kultūras projektu konkursā atbalstītā projekta " Jūras krastā Pāvilostā " realizācija Pāvilostas pilsētas bibliotēkā - tikšanās ar grāmatas " Jūras zemē Latvijā " autoru.
 

Teātra diena Pāvilostas bibliotēkā 

        Kā kļūt par kādu citu tēlu: karalieni, princesi, ezi, papagaili, mīlīgu kaķīti, Karlsonu un citiem tēliem, to visu mums palīdzēja realizēt Daiga.
     Bibliotēka ir vieta, kur apmeklēt kultūras pasākumus, lasīt grāmatas un gūt cita veida informāciju. Pāvilostas bibliotēkā kā tradīcija ir pašiem rādīt teātri un aicināt ciemos gan bērnudārza bērnus, gan jaunāko klašu skolēnus.   

   Atzīmējot Starptautisko teātra dienu, vēlējāmies bērnus vairāk iepazīstināt ar teātri un tā aizkulisēm, tāpēc 28.martā bibliotēkā viesojās grimētāja Daiga Puriņa no Liepājas teātra. Daiga teātrī strādā daudzus gadus, tādēļ zina pastāstīt ne tikai par savu, bet arī citu kolēģu darbu.

                                                 Pāvilostas bibliotēkas vadītāja MAIRITA VĪTOLA

 

 
 


 
 Citi pasākumi
P
āvilostas bibliotēkas 60. gadu svinības 2007. gada 23.novembrī
     
     8. oktobrī Pāvilostas pilsētas bibliotēkā viesojās dzejniece Maija Laukmane no Talsiem. Pasākumu kuplināja Sakas evanģeliski luteriskās baznīcas meiteņu ansamblis vadītājas Gunas Vagotiņas- Vagules vadībā.