Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

2013.gads

10.01.2014

Biedrība no “Idejas līdz attīstībai” aicina darbā uz projekta “Radi dzīvi pats” laiku (01.11.2013-30.09.2014) lektorus/-es un pasniedzējus/-as dažādām nodarbībām:

Lektors

Pienākumi/galvenās prasības

Nodarbību skaits projekta laikā

Angļu valodas apmācības lektors

 

Angļu valodas apmācības jauniešiem draudzīgā un interaktīvā veidā, izmantojot neformālās izglītības metodes.Lektora zināšanām jābūt vismaz  Upper intermediate līmenī, kā arī vēlama iepriekšēja pieredze nodarbību pasniegšanā.  Lektoram jābūt speciālistam savā nozarē ar teorētiskām un praktiskām zināšanām. Pedagoģiskā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību.

27 nodarbības pa 2,5h

Datorapmācības lektors

Vadīt datorapmācību jauniešiem draudzīgā un interaktīvā veidā, izmantojot neformālās izglītības metodes. Lektoram jābūt speciālistam savā nozarē ar teorētiskām un praktiskām zināšanām. Pedagoģiskā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību.

10 nodarbības pa 2,5h

Veselīga dzīvesveida pamati

Vadīt izglītojoši atraktīvas nodarbības jauniešiem veselīga dzīvesveida pamatos, par kustību nozīmi cilvēka veselībā. Lektoram jābūt speciālistam savā arodā, jāprot labi komunicēt ar jauniešiem, jāprot veidot sadarbības prasmes un sniegt jauniešiem izpratni par veselīga dzīvesveida pamatiem. Iepriekšēja pieredze līdzīgu apmācību vadīšanā un darbā ar jauniešiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

3 nodarbības pa 3h

Pamatapmācība ielu vingrošanā

Vadīt pamatapmācību ielu vingrošanā. Iepriekšēja pieredze līdzīgu apmācību vadīšanā un darbā ar jauniešiem tiks uzskatīta par priekšrocību. Pedagoģiskā izglītība nav obligāta, bet tiks uzskatīta par priekšrocību.

35 nodarbības pa 2,5h

Veselīga aerobika, dejas

Vadīt aerobikas,deju nodarbības. Lektoram jābūt speciālistam savā arodā, jāprot labi komunicēt ar jauniešiem, jāprot ieinteresēt, veidot sadarbības prasmes un sniegt jauniešiem dejotprieku un pašapliecināšanos. Iepriekšēja pieredze līdzīgu apmācību vadīšanā un darbā ar jauniešiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

27 nodarbības pa 2h

Brīvprātīgais darbs

Sniegt informāciju un izpratni par brīvprātīgo darbu, iespējām Latvijā un Eiropā. Lektoram jāspēj sniegt informācija un izpratne par brīvprātīgo darbu, tā mērķiem, būtību un iespējām Latvijā un Eiropā. Lektoram jābūt speciālistam savā arodā, labi komunicē ar jauniešiem, prot ieinteresēt, veidot sadarbības prasmes un sniegt jauniešiem pašapliecināšanos. Iepriekšēja pieredze līdzīgu apmācību vadīšanā un darbā ar jauniešiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

11 nodarbības pa 2h

Foto-video darbnīcas radošais pasniedzējs

Apmācīt apstrādāt foto un video materiālus, veidot interaktīvus materiālus, demonstrēt tos, izveidot prezentāciju un foto izstādi par projekta gaitu. Lektoram jābūt speciālistam savā arodā, labi komunicē ar jauniešiem, prot ieinteresēt, veidot sadarbības prasmes un sniegt jauniešiem darītprieku un pašapliecināšanos. Iepriekšēja pieredze līdzīgu apmācību vadīšanā un darbā ar jauniešiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

4 nodarbības pa 6h

 

 

  • Visām nodarbībām jānorit Pāvilostas novadā, vēlams biedrības telpās Stadiona ielā 6, Pāvilostā, vai to tuvumā.
  • Piedāvājam darbu radošā kolektīvā ar jauniem progresīviem jauniešiem.
  • Piedāvājam sociālās garantijas un konkurētspējīgu atalgojumu.

Gaidām Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 05.01.2014, sūtot uz e-pastu: no.idejas@gmail.com vai sūtot pa pastu uz adresi: Stadiona iela 6, Pāvilosta, LV-3466.Papildus informāciju var iegūt, zvanot biedrības valdes priekšsēdētājai Intai Vīgantei 26424389 vai rakstot uz e-pastu: no.idejas@gmail.com

 

« Atpakaļ