Latviešu   |   English   |   Lietuvių
Trešdiena, 23.04.2014
Jurģis, Juris, Georgs

Apskates objekti novadā


Laipni lūdzam Pāvilostas novadā!
 
   Jau vairāk kā 130 gadus Baltijas jūras krastā kā vecs un krastam pietauvojies burinieks savu dzīvi dzīvo Pāvilostas pilsēta. Pilsēta ar sīkstiem piekrastes zvejniekiem un šerpām zvejnieku sievām, kuras māk smiet dzintara smieklus. Ar zinātkāriem jauniešiem, kuri kā Dullais Dauka grib zināt, kas notiek aiz apvāršņa. Pilsēta, kura kopš 2009.gada jūlija ir Pāvilostas novada centrs. Novada, kurā apvienojušies Pāvilostas pilsēta, Sakas un Vērgales pagasti. Nu sīkstajiem zvejniekiem ir piebiedrojušies spēcīgi un neatlaidīgi zemnieki.
   Pāvilostas novads ir vieta kurā cilvēki strādā, sporto, spēlē teātri un dejo tautiskās dejas. Bērni mācās mūzikas un mākslas skolās un paši mazākie savu ikdienu pavada pirmskolas izglītības iestādē „Dzintariņš” un „Kastanītis”.
    Pāvilosta - tieši pa vidu starp lepno Ventspili un vējaino Liepāju, vilina ar savu mieru un klusumu, ar atklāto jūru un vēju šalkām.
   Pāvilostas novads lepojas ar neskarto Grīņu rezervātu, Ziemupes dabas liegumu un Sakas grīņa dabas liegumu.
    Vietējie viesnīcnieki un viesu māju saimnieki, zvejnieki, veikalnieki un vietējie ražotāji parūpēsies par Jūsu labsajūtu.
   Ar svaigi kūpinātām zivīm, pašceptu maizi, straujiem izbraucieniem jūrā, zinošiem gidiem ekskursijās un smaržīgām pirstslotiņām silti izkurinātā pirtiņā.

Uldis Kristapsons
Pāvilostas novada priekšsēdētājs
 

Nedēļas jautājums

Ceļu stāvoklis Pāvilostas novadā ir: