Piektdiena, 19.04.2024
Vēsma, Fanija

Kurzemes pludmales čempionāta pirmais posms Pāvilostā

18.07.2016
   Kurzemes pludmales čempionāta 2016 pirmajā posmā Pāvilostā 9. jūlijā triumfēja FC “Nikers”. Uz otro posmu bija ieradušās 7 komandas, kas cīnījās par Kurzemes pludmales futbola Pāvilostas kausu. Īpašs posms kurzemniekiem!
   Piedalījās FC “Nikers”, FC “Nikers Juniors”, komanda “Liepājas Papīrs”, komanda “Medze” (Grobiņas nov.), komanda “SLV – PLUS” (Liepāja), Pāvilostas komanda un komanda “Bez Rūpalām” (Liepāja ), diemžēl uz spēli neieradās komanda “DEPO” no Ventspils.
     Spēles kārtība noteica, ka katra komanda izspēlē ar katru komandu vienu riņķi, izspēlējot  3 puslaikus par 5minūtēm. Pie neizšķirta rezultāta komandas izspēlē soda sitienus līdz pirmajai kļūdai. Kopumā otrajā posmā 3 spēles beidzās neizšķirti. Pirmās spēles parādīja, ka visas komandas ir spēkos līdzīgas un to parādīja arī noslēguma tabula.
      Rezultāti sekojoši – 1. vietā FC “Nikers” ar  14 punktiem, 2. vietā  FC “Nikers Juniors” ar 13 punktiem, 3. vieta komandai “Medze” ar 10 punktiem. Tālāk vietas sekojoši: komanda “Liepājas papīrs” 9 punkti, Pāvilostas komandai 7 punkti, komandai “Bez Rūpalām” 6 punkti, komandai “SLV PLUS” 4 punkti.
      Nominācijā “Labākais vārtsargs” tika sveikts Rolands Sāmītis no komandas “Liepājas Papīrs”, bet par vērtīgākajiem spēlētājiem tika noteikti - Ričards Vēvers no FC “Nikers Juniors” un mājinieks - universālais Ivo Jaundzems no Pāvilostas komandas.
      Kurzemes pludmales futbola galvenais tiesnesis Valdis Ziemelis atzina, ka turnīrs bija noorganizēts godam. Viņš arī uzteica Aldi Barsukovu par ieguldīto darbu! Otrais posms notiks 16. jūlijā plkst. 11:00 Liepājā pludmalē.
    Šobrīd kopvērtējumā pēc pirmā posma līdere ir FC “Nikers” ar 12 punktiem, 2. vietā FC “Nikers Juniors” ar 10 punktiem, komandai “Medze” 8 punkti, komandai “Liepājas papīrs” 7 punkti, Pāvilostas komandai 6 punkti, komandai “Bez Rūpalām” 5 punkti, komandai “SLV PLUS” 4 punkti.