Ceturtdiena, 25.04.2024
Līksma, Bārbala

Pāvilostas novada basketbola komanda uzsākusii šīs sezonas spēles

04.11.2015

Pirmo spēli 2015./2016. gada sezonā  aizvadījusi Pāvilostas novada basketbola komanda, kura „Rietumu līgas” – Kurzemes radio līgas spēlē Kandavā sacentās ar komandu no Kazahstānas BC „Barsy Atyrau”.
     Pirms sezonas Pāvilostas novada komanda  bija smagi trenējusies Vasaras nometnē pie fiziskās sagatavotības trenera Oskara Liepiņa un papildinājusi sastāvu ar diviem pieredzējušiem spēlētājiem.
    Kā jau ierasts pirmajā spēlē, tika pieļautas daudzas kļūdas abu komandu izpildījumā. Spēlē, kurā dominēja aizsardzība, pārāki tomēr bija Pāvilostas novada basketbolisti, kuri šo spēli uzvarēja ar rezultātu 56:34. Pāvilostas novada komandā par šīs spēles labāko spēlētāju atzina Andi Zariņu.
„Barsy Atyrau” – „Pāvilostas novads” 34:56 (9:11,11:14,6:11,8:20)
Pāvilostas novada basketbola komandā spēlēja -  A.Zariņš (14 punkti), M. Kravčenko (14 punkti), T. Leiteris (10 punkti), A. Freimanis (5 punkti), K. Kabiņeckis (5 punkti), R. Kabiņeckis (5 punkti), A. Sils (3 punkti), L. Pirktiņš, K. Osis, K. Tiškus.

Otro uzvaru 31. oktobrī Rietumu līgas basketbola čempionātā  izcīnīja Pāvilostas novada basketbolisti, kuri izbraukumā Kandavā uzvarēja Komandu SK „Ķandava”  ar rezultātu 77:73. No pašām pirmajām  minūtēm spēle ritēja līdzīgi un nevienai no komandām neizdevās veikt izrāvienu. Otrā ceturtdaļa veiksmīgāka izrādījās Pāvilostas novada basketbolistiem, kuri vienubrīd atradās vadībā ar +12. Tuvojoties puslaika beigām mājinieki pietuvojās rezultātā un vairs tikai +3. Arī viss otrais puslaiks pagāja spraigā cīņā līdz pat pēdējai sekundei un otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja Pāvilostas novads. Šajā spēlē Pāvilostas novada komandā labākais spēlētājs Kaspars Tiškus.
     Nākamā  spēle 12. novembrī Kuldīgā pret SK Kuldīgas „Hercogs”.
SK „ Kandava” : Pāvilostas novads 73 :77 (20:19,17:21,23:22,13:15)
Pāvilostas novads: A.Freimanis (20 punkti), A.Zariņš (15 punkti), K.Tiškus (12 punkti), R.Kabiņeckis (11 punkti), K.Kabiņeckis (7 punkti), M.Lūsis (4 punkti), M.Kravčenko (4 punkti), O.Liepiņš (4 punkti), A.Sils, K.Osis.